Chcete novou povídku...?
Hledám spoluadminku:)
Hodnotím blogy Klik:)     
Black List Klik:(

                  

Prokletý život 15.díl

26. října 2011 v 8:42 | Nelly |  Nelly
Prokletý život 15.díl

Ulmaha z mích slov pochopil, že chci být sama, a přišla Marami. S tou už jsem si měla co říct, byl to její bratr. Pro tu to muselo být obzvlášť těžké. "Mar, je mi to strašně líto..Všechno je mi to tak líto můžu za to já!" Řvala jsem přes celé území "To už je prostě součást života, někdo odejde, a někdo zase přijde. Odchody a příchody, to už je prostě součást života!" Byla s tím tak vyrovnaná, a já tam řvala jak malé dítě. Teď nebyla ona to hloupé naivní děcko, teď jsem to byla já. Já jsem teď byla ta hloupá. A moc dobře jsem si to uvědomovala. Teď mě tu poučila dívka, které bylo když jsem ji poznala deset let. Je to neuvěřitelné co, je mnohem chytřejší než se zdálo! "Marami, nenechám tě tu, půjdeme společně pryč!" Řekla jsem vážně "Souhlasím, v Maroku mám mojí babičku, a strýce. Takže půjdeme do Maroka.Souhlasíš?" Celou dobu byl můj sen, podívat se do Maroka, a teď jsem ho mohla uskutečnit. Marami znala i polohu Maroka. Sen se mi plnil, a já byla ochotna ho přijmout.
ULMAHA:
Koukal jsem se Hin do očí, a sledoval, jak mi moje láska zemřela před očima. Nemohl jsem tomu stále uvěřit. Bylo to strašné. "Tak takhle dopadla má sestra, ta co mě vždy poučovala, ta hloupá malá sestra, kterou jsem všechno učila. Jak já ji milovala a teď je pryč!" Pravila Hingaru, sklonila se nad tělem Hin, ale bez pláče. Pak se mi podívala do očí. "Vidíš, jak jsem dopadla. Byl to jediný člověk, o kterého jsem se starala celá ta dlouhá léta po tom co zemřeli mí rodiče. Byla tak nevděčná,drzá a rozmazlená, ale teď, když vidím, jak tu přede mnou leží, vidím, že jsem ji nakonec měla mnohem radši než jsem si ze začátku myslela." Tak přece jen má Indy city.Viděl jsem, jak byla smutná, neplakala, ale byla to pro ní horší rána jak pro mne. Nemusela plakat, poznal jsem to na ní. Velice snadně to na ní poznáte. "Ulmaho, chci odsud pryč, kamkoliv, ale chci jít s tebou, protože vím, že by to tak Hin chtěla. Budu tu místo ní, budu tu namísto Hingaru, stále jí budu na blízku tím, že budu s tebou!" Řekla, a poté jsme se rozhodli, že půjdeme do Egypta. Za mími pravými rodiči. Poté jsem šel za Darou, a pevně ji objal "Tak příteli, došli jsme spolu daleko. Kdybych tě nepoznala, neměla bych to štěstí poznat nejlepšího muže mého života. Nepoznala bych Luniho. Nakonec ti děkuji!
Tím se naše cesty rozešli..NAVŽDY…

DARA:
Zajímá vás, co se se mnou stalo? Šťastně jsem došla s Marami do Egypta, a vykopala jsem velký hrob, který byl věnován Lunimu. Mar na něj položila náhrdelník, který jí sám vytvářel, když ještě byla tak malinkatá. Já na něj položila zásnubní prsten, a napsala na hrob Luni, nejpoctivější a nejhodnější ženich. Mar zanechala vzkaz ten nejhodnější a nejstarostlivější bratr Luni. S Maryninou rodinou jsem si moc rozuměla, její strýc podnikal různé výpravy po Africe, a babička uměla vyprávět krásné příběhy. Vrátila jsem se s nimi do svých dětských let. Jako bych zase měla otce i matku. Nikdy nezapomenu na chlapce, který se přezdíval Ulmaha…

ULMAHA:
Chcete vědět jak jsem dopadl? Nakonec jsem se dostal za svou pravou rodinou do Egypta,a ti si Indy moc oblíbily. Dozvěděl jsem se, že mě neodložili kvůli tomu, že se o mne nemohli starat, ale byl jsem prý svaté dítě, tedy aspoň jak pověst pravila. Tím chci říci, že má rádoby stará rodina mě odcizila od mé pravé rodiny. Prý mě dlouho hledali, ale nikdy mne nenašli. Zajímá vás co s Indy? Tu jsem si nakonec vzal. Moc jsme se spolu sblížili, a nakonec byla obětavá,silná,milá a úžasná. Celá ta léta to skrývala v sobě, ale jakmile Hingaru odešla, Indy se uvolnila, a dala volný průchod svému srdci. Nikdy nezapomenu na dívku jež se přezdívala Dara…
KONEC..!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terka terka | 1. června 2012 v 16:55 | Reagovat

promin ale to nebudu číst:D tak dlouhý.....

2 Nataliesoofe Nataliesoofe | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:15 | Reagovat

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 3.0
XEvil 3.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

3 Avito321Lodo Avito321Lodo | E-mail | 22. října 2017 v 8:49 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кошельки из ската на авито
как создавать новые аккаунты на авито
как привязать номер к новому аккаунту на авито
деньги мигом на авито
вскрыли аккаунт на авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama