Chcete novou povídku...?
Hledám spoluadminku:)
Hodnotím blogy Klik:)     
Black List Klik:(

                  

Prokletý život 12.díl

26. října 2011 v 8:37 | Nelly |  Nelly
Prokletý život 12.díl
Díval jsem se jí do očí, a teprve, až když jsem viděl její oči plné naděje, její dlouhé havraní vlasy a hnědé oči, došlo mi,že je to moje Hingaru! "Hingaru, je to již pět let co jsem tě neviděl.Strašně jsi zkrásněla. Řekl jsem jí, a pak mi došlo že jsem to opravdu řekl nahlas.Trošku se začervenala a poděkovala. "Ulmaho, kdybys věděl, jak jsem ráda, že tě vidím!Zajali mi sestru Indy.Nevím, co mám dělat.Přepadli mě, a takhle jsem dopadla!" Řekla, a odhalila své břicho, které měla probodnuté.Bylo to kudlou, a šlo na ní znát,že je na tom špatně.Zavedl jsem ji do skrýše a pomohl ji.Když už to vypadalo, že je mimo ohrožení života mírně se ke mně naklonila, a slabím hláskem pravila "Dokázal jsi to Ulmaho, zase jsi mne zachránil. Mám já na tebe ale štěstí viď?" Řekla, a poté se přiblížila ještě víc.Pak ještě víc, až už byla skoro u mích rtů,a najednou to přišlo.Políbila mne. Bylo to tak krásné,sladké, jemné, prostě celá Hingaru. Vše by bylo skvělé, kdybychom jsme byly sami.Celou tu dobu nás pozorovala Dara, a když si všimla, že jsem se na ní koukl, upustila džbány s vodou. "No, tak já jdu znova pro vodu!" Řekla naštvaně,a já se cítil provinile.Ale co je jí vlastně do toho co s Hingaru děláme?Přece spolu nechodíme, tak jí může být můj milostný život ukradený.Přemýšlel jsem o tom, a Hingaru mezitím usnula. Když přišla Dara pozdě večer, řekl jsem jí "Proč jsi jako utekla?! Měl jsem o tebe strach!" Řekl jsem vážným tónem "Nepovídej,však ty jsi tu měl někoho, s kým jsi přečkal horší časy!" Odpověděla uraženě Dara. "Já s Hingaru nic nemám!A i kdybych měl, tobě do toho nic není!Nebo snad žárlíš??!" Dara neodpověděla, a šla spát.Já si šel také lehnout.
Dara:
Tímhle mě Ulmaha maximálně zklamal.Jasně že nežárlím, ať si s Hingaru dělá co chce, ale já jak hlupák pracuji, a on si v klidu vysedává a líbá se s ní.Kdyby aspoň přinesl nějaké jídlo!Poslední dobou je Ulmaha k ničemu.Už tu nebudu čekat, myslí si, že spím.Takže já vyrazím za Lenim!Můj názor nezměním.Řekla jsem si, zakoukala jsem se do Ulmahovo obličeje, a pak do toho Hingařina "Za všechno můžeš ty Hingaru!" a šla jsem.Byla tma, a v tu dobu běloši nechodili, takže se mi podařilo dostat se do tří hodin do rána k Lenimu.Když sem mu zaklepala na dveře, vylezl úplně jiný Leni.Ne ten neohrabaný vesničan s dobrým srdcem, ale nádherný muž, s nádherným úsměvem dobrými úmysly. "Daro, je to možné jsi to ty?Co tu děláš kočko.kde máš Ulmahu?"
Zeptal se mě Leni, a napjatě čekal na odpověď. "Kašlu na toho sebestředného pitomce, který se líbá s holkou v mém úkrytu!" Řekla jsem nasupeně, a Leni mne pustil dovnitř. "To se mu skoro vůbec nepodobá,ale jestli to udělal, můžeš zůstat tady.Marami se po tobě moc stýskalo, a mě docela taky,řekl Leni, a naklonil se ke mne, asi mne chtěl políbit, ale ze shora si to řítila Marami, a když mě viděla, štěstím skoro přestala dýchat.
"Jsi to ty?Daro, jak já jsem tě dlouho neviděla!" Říkala Marami nadšeně.Už přede mnou nestál ten prcek, ale velká holka.Patnáctiletá rozumná holka, velice půvabná.Uvědomila jsem si, že pro ní už jsem stará.Je mi jednadvacet let.Jak si asi rozumí s Lenim, kterému je třiadvacet.Nevím nevím. "Marami, budeš asi nadšená, tím,co ti právě sdělím.Dara u nás nějakou dobu zůstane.Nemá kam jít!" Řekl Leni Marami, a ta se rychle začala vyptávat "Jsem strašně ráda, že tu budeš.Aspoň si spolu užijeme trošku legrace.Prostě té holčičí zábavy.Můžu se zeptat, co se stalo mezi tebou a Ulmahou?" Chvilku jsem přemýšlela, jak odpovím ale pak ze mě vypadlo "Ne!" Marami pro to měla pochopení, a víc už se mne na to neptala.Docela se mi po Ulmahovi stýskalo, a říkala jsem si, co bude dělat, až se ráno probudí,a zjistí že tam nejsem..
DNES PŘIDÁM VŠECHNY ZBYLÉ DÍLY, KTERÉ JSEM PSALA CELOU DOBU...:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cody Simpson nebo Justin Bieber

Justin
Cody

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama