Chcete novou povídku...?
Hledám spoluadminku:)
Hodnotím blogy Klik:)     
Black List Klik:(

                  

Leden 2011

Prokletý život 4.díl

29. ledna 2011 v 17:41 | Nelly |  Nelly
Když už jsem se naštěstí v šílených bolestech probudila,i když nechápu co je na tom za štěstí,nemohla jsem nabrat ani dech.Byla jsem uzavřená v nějaké místnosti,která byla temná.Vedle mě sedělo asi padesát dalších dívek,které na tom byly ještě hůř.Ta jedna,která seděla přímo vedle mě,byla ta,kterou tak surově bili.Bylo mi jasné,že nebude schopna slova,ale překvapila mě a slabým hlasem se mě zeptala
"Myslíš,že se odtud někdy vůbec dostaneme?"
"Ne,určitě ne!"Ozval se hlas cizí dívky,který vypadala aspoň na třináct let.Byla ještě hůř zbitá než já,a to jí bylo třináct.Tichým hlasem jsem se zeptala
"Co s námi udělají?"
"Zabijí nás pomalou a bolestivou smrtí,nebo nás prodají do otroctví a poslední možnost je,že nás umučí k smrti".
"A to tu chcete jen tak sedět a koukat?!"
"A co máme asi dělat,jít za nimi s tím,ať nás pustí?Jednou to jedna holka zkusila,a víš jak dopadla?Přesně před námi jí zabili!"
"Jsem zvyklá na hnusné zacházení,ale tohle je trochu příliš nemyslíte?"Zeptala jsem se jich,a kupodivu jsem nedostala ani odpověď.Jediné co jsem věděla bylo,že chci okamžitě pryč.Najednou tam přišly ti hajzlové a popadly jednu holku.Ta začala řvát ať jí pomůžeme.Já jsem byla schopna jen jedné hloupé připitomělé věty
"Co s ní chcete dělat?!"
"Ty jsi naprosto blbá,je jasné že jí chtějí ublížit!"
"Tentokrát ne!Dnes půjde do otroctví.Myslím,že by ale raději zemřela!"
"Proč to děláte?!"Zařvala jsem na ty hlupáky.
"Tak já vám něco povím,určitě jste si všimly že nejsem žádný negr,já jsem bílej.Důvod proč po vás jdu zní takhle.Když jsem byl ještě malý harant,který si rád hrál na slušnýho kluka,a taky slušný kluk byl.Má rodina byla šťastná,že mě má,a já byl šťastný,že mám je.Jednoho večera na náš dům zaútočili negři.Co se stalo?Zbyl jsem z rodiny jen já,a rozhodl jsem se,že se krásně pomstím.A teď jsem tady,na tomhle krásným místě.Tady si na mě nikdo nedovolí!"
"Prosím no tak vemte místo té holky mě!Zabijte mě,můj život už stejně nemá cenu.Ale jí je aspoň deset,celý život má před sebou.Prosím vemte mě!"
"Když chceš.Vemte je obě!Ale poslouchejte tohle tu starší umučte,a tu mladší s tou do otroctví!"Poté mě vzaly,a i s tou dívkou,nás odtáhly před obrovskou budovu.
"Ty holčičko,tu počkáš na kupce,a ty...ty budeš umučena až k smrti!"
"Hele ty holčičko nebo prcku,poslouchej.Dám ti možnost odtud utéct.Až mě budou mučit,a ten chlápek tě bude chtít prodat,sehraj scénu že umíráš jasné.Budou si o tobě myslet,že jsi bezmocná,a nebudou na tebe dohlížet.Ty té situace využiješ,a přiběhneš ke mě.Já ti podám nožík,a ten ti bude sloužit na obranu.Támhle těmi dveřmi utečeš,jasné!?"
"Fajn dobře.Doufám že to zvládnu!"
"Budeš muset,jinak máš po životě!"
"A co bude s tebou!?"Zeptala se mě ta holčina
"Se mnou,buď mě zabíjí nebo se mi podaří utéci!"
"A jak by jsi proboha chtěla utéct?"
"Já nevím,napadl mě plán.Budeš pro mě ale muset něco udělat!"
"Povídej,jsem zvědavá co!"
"Budeš celou dobu mími stopami,a budeš je sledovat až tam,kde uvidíš kluka.Bude se jmenovat Ulmaha,a ty mu vzkážeš ať jde směrem k Tanzánii.Určitě tě budou hledat,takže se chvíli nebudou soustředit na mě!"
"Dobře.Udělám to pro tebe.Konec konců,asi jsi mi zachránila život!"
"Jo.Ale za tím Ulmahou si pospěš,myslím,že mě bude hledat.Moje naděje je taková,že mě šel hledat směrem Tanzánie,a proto mě zachrání".
"Dobře,uděláme to".Řekla ta holka.Najednou přiběhly ty bílí hajzlové a už už šly směrem k dívce.Ta mi ještě stihla prozradit,že se jmenuje Marami.Už jsem jen doufala,že náš plán vyjde.

Prokletý život 3.díl

28. ledna 2011 v 15:30 | Nelly |  Nelly
Hned,co jsme si s Darou dopověděli náš příběh,a vyměnili jsme si slzy,usoudili jsme oba,že už opravdu máme hlad.Začaly jsme hledat nějaká pole nebo nějaké rostliny,ale nikde nic.Prohledaly jsme celou Africkou oblast okolo 8 km,ale nikde nic.Měly jsme žízeň,a nikde nebylo nic,co by nám ji mohlo uhasit.
"Ulmaho,mám toho dost.Co když nenajdeme nic k jídlu?"
"Ale najdeme,vzpomínám si na řeku Kongo,která je ale od nás pěknou dálku,ale jinou možnost nemáme je to jediná řeka,která se nám vyskytuje nejblíže".
"Fajn tak na to zapomeň!Vím přesně kam půjdeme.Má matka mi o tom místě v Africe vyprávěla.To místo se nazývá Maroko,a nachází se až v severní Africe.Od nás je to takových 400 kilometrů cesty,což je pro nás hodně daleko.Ale když se tam dostaneme..."
"To je právě ono.Nevíš jestli se tam dostaneme,to je jako říct si,že se dostaneme do Egypta,do kterého bych se chtěl podívat zase já".
"Proč zrovna do Egypta?"
"Bydlí tam celá moje rodina,ta biologická,která mě nechala být,jelikož mě prostě nemohla uživit.Přijde mi to od nich dost sobecké,mě jen tak nechat válet,a čekat až pro mě někdo přijde.Nejspíš si myslely,že mě někdo zabije.Ale to se spletly.Jenže co teď bude dál?"
"Aha tak tebe tví rodiče nechaly.Už chápu,proč si přede mnou moc nechtěl mluvit o svém životě".
"Jo ani ti o něm nemám co říct,tohle je jenom začátek".
"A víš ty co?Vykašleme se na hloupou cestu do Maroka,nebo do Egypta.Prostě teď náš cíl bude řeka Kongo".
"No...Fajn tak jo souhlasím.Řeknu ti jen to,že řeka Kongo leží asi tak 41 kilometrů od nás,nic víc si opravdu nepamatuji".
"Dobře,zatím se zaúkolujeme.Půjdeme hledat nějaké listy a bambus na postavení přístřešku.Ty Ulmaho,seženeš nějaký trus na postavení základu,aby nám nebyla zima.Sejdeme se tady asi za čtyři hodiny".
"Dobře přeji ti hodně štěstí".To je snad zlý sen.Jsem zvědav,kudy se mám vydat,abych našel trus.Mohl bych to vzít směrem na západ.Jsem zvědav,jak si Dara povede.
DARA:
"Bože,nikde nic.Nemůžu se vrátit s prázdnýma rukama.Vydám se tedy na východ Afriky.Po dlouhém bloudění,východní stranou,jsem něco spatřila,vypadalo to,jako nějaké město,nebo spíše stát celý velký stát.Podívám se dál,třeba tam najdu něco k jídlu.Tady je to hrozné.Najednou jsem viděla křičící ženu,a muže kteří jí ubližovaly,dusily jí a šlo vidět,že z ženy teče krev
"Néé..prosím neubližujte mi mám děti,mám rodinu néé!Prosím nechte mě!...ÁÁÁ!"A do háje,todle zřejmě nebude ani Maroko ani Egypt.Mám takový pocit,že jsem se dostala do potíží!Uteču!Celá skupina mužů si mě všimla,a rozeběhla se za mnou!Utíkala jsem,a utíkala,ale dostihly mne!
"Koho pak to tu máme...Mundesy podívej se na ní podle ksichtu je určitě ze Zambie,tu budete muset taky dorazit a okamžitě nebo se naseru,a z vás už taky nebude nic jiného než hovno!".Začaly mě dusit,a najednou mě ten jeden dal pěstí,a ti další do mě začaly surově kopat.Svalila jsem se na zem,a už jsem nic nevnímala!

Poznej celebritu(za diplomek)

28. ledna 2011 v 11:57 | Nelly |  Poznejte celebritu!
To by jsi chtěl:DD                                             První 2 získávají diplomek s touto osobou:)

Bude mít Rowlingová nobelovku?

28. ledna 2011 v 9:09 | Nelly |  Harry Potter
Podle brazilského časopisu Istoe by měla Joanne Kathleen Rowling získat v roce 2011 Nobelovu cenu za literaturu! Její příběh o malém Harrym Potterovi donutil číst i nejmenší čtenáře, okouzlila miliony lidí na celém světe. Podle magazínu Forbes je Joanne jedna z nejbohatších a nejvlivnějších žen světa! Na svém kontě má neuvěřitelnou 1 miliardu USD.
                                                    

Emma Watson je v šoku: Jsem milionářka!

25. ledna 2011 v 18:40 | Nelly |  Emma Watson
Emmě Watson (20) se doslova udělalo nevolno, když zjistila, že je milionářka. To, že jako Hermiona vydělala na filmové sérii Harryho Pottera milióny, prý zjistila až před dvěma lety.

Herečka své angažmá ve filmech o mladém čaroději Harrym Potterovi získala už v devíti letech.
A do svých sedmnácti let dostávala týdenní kapesné ve výši padesáti liber. Tehdy si ji její otec zavolal, aby s ní probral její finanční situaci.

Emma, která vlastní majetek v odhadované výši dvaceti milionů liber (cca. 566 milionů korun), o tom říká: "U třetího nebo čtvrtého filmu to s těmi penězi začalo vypadat dost vážně. Do té doby jsem neměla ani potuchy. Byla jsem velmi rozrušená a udělalo se mi špatně."
Aby to mladá herečka zvládla, zapsala se ihned na kurz u Coutts Bank, kde ji naučili, jak má se svými penězi správně hospodařit.

Britská hvězda, která v současnosti studuje na Brown university v Americe, po ukončení natáčení nelenila a radikálně změnila svou image. Její smlouva ji do té doby totiž zakazovala, aby si v průběhu natáčení ostříhala vlasy, používala make-up, nebo nosila piercing.
Mladá kráska, která se nedávno ostříhala úplně na krátko, Britskému vydání časopisu Vogue sdělila: "Za celých devět let, které jsem strávila na natáčení Harryho Pottera, jsem byla smluvně zavázaná, že se nebudu stříhat, ani opalovat. Prostě jsem nesměla dělat žádné věci, které holky běžně dělají. Takže, jakmile jsem dostala příležitost svůj vzhled konečně změnit, okamžitě jsem to udělala."Emma Watson alias Hermiona je v šoku: Jsem milionářka!

Emma Watson: Víno piju od sedmi let

25. ledna 2011 v 18:37 | Nelly |  Emma Watson
Tím, že směla Emma pít u jídla trochu vína, neměla potřebu později v pubertě opíjet se alkoholem do němoty jako někteří její vrstevníci.Herečka Emma Watson (20) tvrdí, že moc dětství neužila. Její rodiče se k ní totiž vždycky chovali jako k dospělé. A představitelka čarodějnice Hermiony tvrdí, že u jídla dokonce mohla pít víno už od sedmi let věku. Přitom už jako pětiletá musela čelit faktu, že se její rodiče rozvedli.

Právníci Chris a Jacqueline prý zvolili postup správný. Tím, že směla Emma pít u jídla trochu vína, neměla potřebu později v pubertě opíjet se alkoholem do němoty jako někteří její vrstevníci."Můj otec nikdy neměl rád ty dětské věci. Nikdy by nám nedovolil objednat si jídlo v restauraci z dětského menu. A vždycky ode mě očekával, že s ním budu mluvit dospěle… Nikdy mi nezakazovali alkohol, bylo mi sedm, když jsem měla první sklenici vína, smíchanou s vodou u jídla. Přišlo mi to fakt divné, když jsem přišla do školy a každý se divil, jejda, ty jsi měla alkohol! Mě to nezajímalo," svěřila dnes dvacetiletá Emma listu Sunday Times.

Rodiče ale nijak valně Emmu nepodporovali při natáčení filmů o Harrym Potterovi. Sice byli rádi, že získala jednu z hlavních rolí, ale odmítli kvůli tomu změnit svůj životní styl.

"Danielovi a Rupertovi rodiče kvůli tomu odešli z práce, aby mohli být u svých synů při natáčení. Ale nic podobného neudělal ani jeden z mých rodičů. Oba mí rodiče milují svou práci, která je velkou součástí jejich identity," dodala Watson.Emma Watson alias Hermiona: Cítím se teď jak na penzi

Emma Watson: V Londýně jezdím anonymně metrem

25. ledna 2011 v 18:33 | Nelly |  Emma Watson
pravdu jezdím metrem a vtipné na té věci je, že se lidé na mě podívají a řeknou si, je to ta holka z Harryho Pottera? A pak si řeknou, ne, nemůže být, je ve veřejné dopravě, tvrdí.Herečka Emma Watson tvrdí, že zatímco v USA na Brownově univerzitě, kde studuje, ji poznává každý, v Londýně může žít mnohem víc inkognito. Klidně se nebojí cestovat metrem. Většina lidí ji nepozná, a když ji někdo pozná, většinou si řekne, že není možné, aby tam byla.

"Opravdu jezdím metrem a vtipné na té věci je, že se lidé na mě podívají a řeknou si, je to ta holka z Harryho Pottera? A pak si řeknou, ne, nemůže být, je ve veřejné dopravě. A já si tam tak sedím a sobě si říkám, ha, ha, to je vtipné," svěřila Emma magazínu Celebs on Sunday.

Emma Watson si nedávno postěžovala, že rozloučit se definitivně s rolí Hermiony Grangerové pro ni bylo velmi těžké."Teď hodlám říct něco skutečně smutného. Vím, že na mě toho čeká ještě hodně, ale je to divný pocit, když se cítíte jako po odchodu na odpočinek, i když je vám teprve dvacet roků. Ale já se tak fakt cítím. Strávila jsem natáčením těch filmů (o Harrym Potterovi) deset roků a doufám, že další část mého života bude stejně tak úžasná jako ta první," svěřila Emma v britské televizi.Emma Watson: V Londýně jezdím anonymně metrem

Pronásledovaná Emma Watsonová oplakala první den na univerzitě

25. ledna 2011 v 18:31 | Nelly |  Emma Watson
Hermiona z Harryho Pottera byla první den na americké Brownově univerzitě a měla jediné přání, aby se k ní všichni chovali jako k ostatním studentům.

Hvězda filmové řady o Harrym Potterovi se ze své rodné Velké Británie přestěhovala vloni do USA, aby se tam zapsala na prestižní univerzitu v americkém státě Rhode Island. Na Brownově univerzitě chce absolvovat kurz anglické literatury.

Není jako každý student
Herečka chtěla během studií vystupovat jako každý jiný student. Jenže byla nešťastná z toho, že ji spolužáci začali žádat o autogram. Rozplakala se hned první den svých studií.

"Každý se na mě díval, jakoby si říkal, 'Co se s ní stalo?' Já jsem jen řekla, že je mi líto, ale že tam chci být jen jako studentka. Jestli to bude OK, když se jim nepodepíšu. Stejně se budeme celou dobu vídat, tak co," řekla rozladěná Emma britskému Sunday Mirror.Pronásledovaná Emma Watsonová oplakala první den na univerzitě

Prokletý život 2.díl

25. ledna 2011 v 15:26 | Nelly |  Nelly
"Jsi vzhůru?"Ptal se mě napjatě hlas Dary,která pobíhala kolem mě,a pořád povídala něco o tom,že bychom měly vyrazit,abychom jsme si konečně mohly ulovit něco malého k snědku.
"Jo právě jsem díky tobě vzhůru.Jaktože jsi vstala tak brzo?Myslel jsem,že budeš po včerejšku ještě dlouho spát".
"To jsem si myslela taky,ale vzbudil mě hlad.Pojď musíme se po něčem jít podívat".Hned co to Dara dořekla,věděl jsem,že budu muset vstávat.Zvedl jsem se tedy z písčité země,a pomalu jsem se probíral z toho krásného snu,co se mi zdál.Zdálo se mi o matce,že nezemřela,ale všichni jsme se přesunuly pryč z Afriky,a dostaly jsme se do New Yorku,kde jsme si žily svůj krásný život.Netuším sice kde je New York,ale pamatuji si,že mi o něm otec vyprávěl když jsem byl malý.Prý že to je místo,kde se nikdo nemá nikdy špatně,nikdo tam na sebe neútočí a hlavně tam netrpí hladem.Přestanu o tom raději přemýšlet,ještě bych se rozbrečel.
"Hej Daro,mám otázku".
"Ptej se,dávám ti na to přesně minutu".
"Jsak zemřely tví rodiče?"
"Jestli na tohle mám odpovědět,musím si sednout,protože tenhle příběh mě vždy dojímá.Před dvouma roky jsme ještě byli dost šťastná rodina,ten den se otec rozhodl,že půjde sehnat něco k jídlu.Byly jsme daleko od části Afriky,kde je zvěř.Proto vždy chodil otec jedenáct kilometrů,aby nás mohl nakrmit,a postarat se tak o naší bídu.Mamka ten den dojila krávy,a tím získala pití na celý den.Vzala slepicím vejce,a tak jsme si je olopualy,a čekaly až otec přijde.Najednou se ozval divný šum.Z venku se ozval jerkot mé sestry.Říkala jsem si,co se stalo,a hned na to,jsem slyšela jekot mého malého šesti letého bratra.Mamka se hned šla podívat ven co se to s nimi zase děje,ale byla to chyba.Matka přišla zpět do domu s neuvěřitelným pláčem,a já jsem se jen ptala co se děje.Maka ustoupila od dveří,a já viděla mrtvá těla mé sestry,a právě umírajícího bratra.Byla jsem zděšená,můj jekot neměl obdoby.S mamkou jsme spadly na zem,a začaly plakat.Mamka mě objala,a řekla něco ve smyslu ještě že tě mám holčičko.Najednou jsem něco spatřila,něco jako člověka.Myslela jsem,že je to můj otec,a tak jsem běžela ven se slzami,říct mu,co se stalo.Spletla jsem se nebyl to můj otec,ale jen nějaký muž který držel v ruce něco jako revolver.Podle barvy pleti šlo poznat,že není z Indie.Pleť měl bílou jako stěna,a mě hned došlo,že jsem v nebezpečí.Tu se za stromem objevil další chlap,a za ním další,a další,a další.Matka se rozhodla,že mi zachrání život,a vyběhla s nožem ven,chtěla mě zachránit.Jednou ránou,jednou hloupou hlasitou ránou šla má matka k zemi,ještě nebyla mrtvá.Najednou jsem si všimla že někdo přichází.Byl to můj otec,který když to viděl,rozběhl se bez myšlení na pomoc,a se zlosiny se začal prát,svalil dva muže na zem,ale zbývající tři ho dorazily,a s ním i matku.Vrhly se na mě,a jedna kulka mi zůstala v ruce.Myslely si,že mě zabily,ale to byl další omyl.Jen jsem spadla ve mdlobách na zem,a na chvíli mi přestalo bušit srdce.Když jsem se probudila,vše bylo pryč.Vesnice zbouraná,a na zemi ležela těla mé rodiny.Nebyl čas na pláč,musela jsem prostě jít obstarat si potravu sama".
"Smutný příběh,můj byl jiný ale nevím zda horší než ten tvůj.Bylo to asi tak nastejno".
"Jen mi pověz svůj příběh!"
"Moje dvě sestry,se procházely někde venku,a já s makou a starším bratrem jsme pomáhaly orat pole.Pěstovaly jsem kukuřici.Najednou,však má sestra přiběhla za mnou s tím,že se ztratila sestra,a já jsem běžel za ní pomoct jí Munity hledat.Šly jsme všude,ale nikde nebyla.Najednou jsem spatřil krásné zvíře,rozptýlil jsem se,a musel jsem se na něj pořádně povídat.V tom jsem zaslyšel křik,který rychle utichl.Myslel jsem si,že je to moje sestra,ale taky mi došlo,že si ze mě určitě dělá srandu,protože tak už to u nás chodí.Šel jsem tedy domů s tím,že tam své sestry najdu.Ale v tom přišel šok.Viděl jsem mrtvá těla mé rodiny,a vše bylo vxmícené,dům zbořený,prostě nikde nic.No a dva roky už tu bloudím".

Emma a Rupert mezi TOP nejlepších filmových párů

25. ledna 2011 v 14:52 | Nelly |  Harry Potter
Časopis Forbes vytvořil žebříček TOP nejlepších filmových párů.
by:MissBlack
Herci Rupert Grint (Ron Weasley) a Emma Watson (Hermiona Grangerová) byly uvedeni na tomto seznamu pro jeho účast v sáze o Harry Potterovi:
Trvalo sedm filmů, než se Emma a Rupert tedy Ron a Hermiona dali konečně dohromady. V nejnovějším snímku o Harrym Potterovi, Rupert Grint musel dělat odvážné kroky, vidět, že jeho největší obavy se naplnily a Hermiona se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda Harryho(což jak víme není pravda :D).Retush-Emma Watson

22. ledna 2011 v 19:47 | Nelly |  Moje retushe
zz
-lol
 Spokojenost:100
Tak s tímto retusem jsem opravdu dost spokojená.Na sto procent:)

Noční můra Evanny Lynch

22. ledna 2011 v 9:11 | Nelly |  Evanna Lynch

Mladá herečka Evanna Lynch se rozhodla napsat svou osobní výpověď o psedlostí svým tělem, kterou považuje za svůj osobní Přízrak.

Evanna psala na toto téma z toho důvodu, že od dvanácti let dva roky trpěla anorexií. Díky pomoci J.K.Rowling a série Harryho Pottera byla schopná tuto chorobu překonat.

Naneštěstí dnes se množství mladých lidí nechává natolik obepnout svým vzhledem, že jim to brání v tom, aby si život užívali naplno. Krmíme se negativními myšlenkami o našem těle, myšlenkami typu ,,Ach, jsem tak tlustá.", ,,Jsem příliš nízká." nebo ,,Jsem škaredá." Velmi rychle je dokážeme přijmout jako pravdivé a tím se stáváme vězněmi svého těla. Používáme je jako výhružky, ne proto, abychom naplnili své ambice. Uzavíráme se do své vlastní úlity plné izolace a strachu.

Jak nevyužíváte své tělo naplno, jak ho nevyužíváváte na plnění svých snů, tak ním plýtváte. Nejste o nic lepší než někdo, kdo je pod silným znehybňujícím kouzlem. Uvědomujeme si, jak je náročné překonat teento způsob myšlení, ale také vím, že vás vnitřní síla svírá a sežírá.

Před několika lety i mě strašili tyto myšlenky. Často jsem byla frustrovaná a nahněvaná, protože jsem cítila, že moje mysl nekoresponduje s mým tělem a to mi zabraňovalo dělat věci, které jsem chtěla dělat. Trvalo mi nějaký čas, než jsem si uvědomila, že to všechno byla jen iluze. Kdybych pokračovala v týrání svého těla těmito myšlenkami, určitě bych si nezasloužila takové zdraví, které mám.

Dělejte cokoliv, aby jste se cítili dobře. Jestli to znamená být fit a zdravý, choďte si každé ráno zaběhat. Spravte si make-up, jestli jste už unavení svým vzhledem anebo změňte barvu vlasů. I těmito malými změnami se začnete cítit skvěle a přelomíte všechny pochybnosti o sobě. Vaše negativní poseldost bude pryč.

Nemsíte zlenivnět a povědět si, že je konec; to je opravdu důležité! Dnes vím, že jsem jen potřebovala být spokojená se svým vzhledem; každé ráno strávím pár minut vybíráním si outfitu, díky tomu se cítím sebevědomější. Potom mám celý den pěkný, bez mých starých destruktivních myšlenek. Teď vím, že kdybych nepřevzala kontrolu nad svým tělem, opravdu bych padla velmi nízkoa nebyla bych schopná dělat ani běžné každodenní věci.

Zdroj: priori-incantatem.sk, upraveno

Hledám spoluadminku:)

21. ledna 2011 v 22:20 | Nelly
Prosím,tento článek píšu již po druhé já tento blog sama nestíhám.Právě mě opustila moje spoluadminka,která psala povídky.Moc vás prosím kdo by měl zájem ozvěte se na email marketamarketina@seznam.cz

Prokletý život 1.díl

15. ledna 2011 v 14:24 | Nelly |  Nelly
Další den v pekle,další den strachu,že umřeme hladem.Každý den strach,že nás někdo přepadne a rozseká na hadry.Jo jde tu o Afriku,jsem v háji v žádným ráji.Jmenuji se Ulmaha,a je mi patnáct let.Před dvěma lety mi zemřely rodiče,včetně bratra.Každý den umírám hladem,a bloudím Afrikou.Život je jenom prokletá svině.Právě teď si stavím dům,z čeho?Jen z hloupých listů poskládám střechu a z trosek,které zbyly po útoku na Afriku z domů,ale co bude dál,měl jsem zemřít,měl jsem uhynout.Raději se půjdu podívat po nějaké vodě,a nějakém jídle.Fuj je to tu samí brouk,samí had už abych něco našel.Co to vidím?Černá hlava,hnědé oči,že by to byl nějaký přítel který přežil přepadení?Rozhodl jsem se na toho chlápka zavolat.
"Hej ty pojď sem!"Hned se mi dostalo odpovědi
"Nemám chuť,za nikým chodit právě jsou to dva roky co mi zemřely rodiče,ty jsi tu smůlu určitě neměl,a tví rodiče se zachránili že?"
"To si jen myslíš jsem Ulmaha,a dnes jsou tomu přesně dva roky,co i mě zemřely rodiče."
"Tak to pojď ke mě,a přidej se se mnou na dlouhou cestu za potravou,láskou na cestu za penězi a krásným životem"
"Kam chceš proboha jít?"
"Chci se dostat pryč,do jiné Země,tam,kde není bída místo,kde jsou chalupy,nějaké černé cesty s bílými pruhy."
"Jsi blázen,ale půjdu s tebou,nemám už co ztratit.A jak se vůbec se jmenuješ?"
"Já jsem Dara,a právě dnes mám narozeniny.Šestnácté"
"Ani jsem si nevšiml že jsi dívka."
"Taky jsem chtěla aby to tak vypadalo,moje matka chtěla mít vždycky malou holčičku,jenže já jsem se chtěla naučit žít jako kluk."
"Aha tak vítej na cestě za dobrodružstvím holko Daro!" 

Stamps Hayden Panettiere

2. ledna 2011 v 12:12 | Nelly |  Grafika
harrypotterbloggg.blog.cz
harrypotterbloggg.blog.cz
harrypotterbloggg.blog.cz


Stampy by me kopírujte se zdrojem!

Animace Hayden Panettiere

2. ledna 2011 v 12:08 | Nelly |  Grafika
Shake.gif image by MiniMerylStreep
Hayden.gif image by MiniMerylStreep
Shoe.gif image by MiniMerylStreep
Sit.gif image by MiniMerylStreep
Walk.gif image by MiniMerylStreep
Spoiled.gif image by MiniMerylStreep
Tiara.gif image by MiniMerylStreep
Turn.gif image by MiniMerylStreep
Wait.gif image by MiniMerylStreep
Waffles.gif image by MiniMerylStreep
Ready.gif image by MiniMerylStreep
Scan.gif image by MiniMerylStreep
Email & IM
Direct link
HTML code
IMG code
School.gif image by MiniMerylStreep

Moje starší fotka

1. ledna 2011 v 20:00 | Nelly |  Kecičky
htztztz
Taková už docela stárá fotečka,však stále dost originální:D
Už je to doba co jsem jí fotilaxD
Váš názor na mou fotku?


Názor na Lapri:))

1. ledna 2011 v 17:31 | Gigi |  Kecičky
Zdravím,napadlo mě že bych napsala článek ohledně Lapri opravdové blogové hvězdy!
Kdysi na facebooku mojí přátele přidávali video s Lapri o Justinovi Bieberovi.Poprvé jsem si myslela že to bude zase nějaka blbost,ale když jsem se podívala na to video naprosto mě ohromilo!Pání ta holka má fakt talent.Poté jako vždycky jsem se podívala na autorské blogy,protože mě bavili ty skvělé fotopříběhy.Najednou jsem objevila článek o Lapri na blogu LV.Říkala jsem si super konečně jsem o naší Laprinečce něco našla,ale škoda,článek nebyl pozitivný!Lapri se totiž stěžovala na LV že zkopírovala její video.Naší Lapri jsem naprosto pochopila,taky by se mi nelíbilo kdyby někdo zkopíroval mé video.Tímto problémem se však zahájila velká blogová válka!Vždycky jsem byla s Lapri a pořád budu!Po měsicích se objevila Xeina zastávajicí se LV.Můžu říct že mi LV až tak nevadí,ale Xeina ta mě vytáčí!Začala plánovat nějaký odporný videa proti Laprinečce!Víte proč je vůbec ta válka?Protože Xeina a LV pochopili že jím kvůli Lapri klesá návštěvnost a proto jí chtějí zničit!
___________________________________________________________________
Tímto článkem nechci nikoho urazit!
Doufám Lapri že to přečteš...:)