Chcete novou povídku...?
Hledám spoluadminku:)
Hodnotím blogy Klik:)     
Black List Klik:(

                  

Listopad 2009

Rozhovor s Christianou Serratos pro magazine OK!

30. listopadu 2009 v 19:39 | MaRčIčInKa229
OK! magazín uveřejnil na svých stránkách krátký článek z rozhovoru s Christian Serratos (Angela Weber), píše se v něm toto: Twilight hvězda Christian Serratos, alias Bellina spoužačka ze střední- Angela Weber, má práci, pro kterou by mnohá děvčata položila život - může natáčet celý den spolu s Robertem Pattinsonem. Myslí si tedy, že Robertova reputace jako obletovaného muže je zasloužená? OK! se na tohle a další otázky ptal Christian na Charlotte Russe 2009 Fall Launch v NYC, a ptali se jí, jestli si myslí, že se Edward Cullen změnil na playboye od doby v příběhu minulého roku,kdy vyletěl do výšek slávy. "Nemyslím si, " povedala Christian, ale dodává, že jestli se změnil, tak určitě opačným směrem. "Když už, tak je možná trochu skromnejší a je z něho větší introvert," řekla Christian pro OK!. A co je pravdy okolo románku s Kristen Stewart? Christian nás trošku ohledem toho, zda jsou spolu odpovídala úsečnými odpověďmi, tak trochu ano, potom ani ne. "Skutečně nevim, netuším. Taková možnost tu je," prozradila Christian. "Ale je taky možné, že jsou to všecho jen klepy, prostě nevim. Ale i tak bude zaujímavé příjít na to." Christian a ostatní herci sa opět střetou na natáčení Eclipse už v srpnu, z čehož je nesmírně nadšená. "Cítim se, jakoby jsme měli všichni explodovat. Mám pocit, že všichni už známe svoje charatery, s čím nám velmi pomohla také Stephenie Meyerová," vysvětluje. "Je na natáčení a když máme nějakou otázku, zodpoví nám jí. Je velmi ochotná. Velmi nás podporuje. Líbí se jí naše práce na filmu, takže si myslím, že každý jí chce prostě udělat šťastnou, taky samozřejmně našim fanouškům, takže nám to klape."

Rozhovor s Christian Serratos

30. listopadu 2009 v 19:38 | MaRčIčInKa229
mi6 opening 170909
Oblíbená scéna ve filmu: "Když Bella, kterou hrála Kristen Stewart, pomáhá Angele s pozvánkami ( psát na ně adresu ) kvůli promoci a Bella načne téma, jak Edward chce aby se Bella vyhýbala nebezpečnému Jacobovi."

Příprava na její postavu, Angelu: "Strávila jsem asi hodinu a půl s úpravou vlasů a make-upem. Já jsem byla opravdu nervózní a chtěla jsem se vrhnout rovnou do mých scén. "

Na nové členy obsazení: "Bryce Dallas Howard a Xavier Samuel, je opravdu skvělé, že jsou s námi na place. Každý je tak profesionální a milý. Jsme jako obrovská, zábavná rodina. "

Co dělá během volna z natáčení : "Tentokrát jsem se sebou měla Titanic. také jsem hodně poslouchala MIA. "

S kým chodila ven: "Obvykle jsem byla s Mikem Welchem a Justinem Chonem. Naposledy jsem šla ven s Kristen, Robem Pattinsonem a Ashley Greene, Robovi trvalo skoro celou hodinu, než se tam za námi dostal, protože mu trvalo dlouho se dostat z hotelu! "


Justin Chon Rozhovor

30. listopadu 2009 v 17:44 | MaRčIčInKa229

" 4. Jak jste se dostal k roli Erica Yorkieho ze Stmívání? Přečetl jste si knihu/y před konkurzem? [Víme, že jste pravděpodobně na tuto otázku odpovídal už mnohokrát, ale museli jsme se prostě zeptat znovu?]
Nečetl jsem knihy a zkusil jsem to jako u kteréhokoli jiného filmového konkurzu...

Rozhovor s Ashley Grenne nejky

30. listopadu 2009 v 17:27 | MaRčIčInKa229
E! Online měli to štěstí a chvíli mluvili s Ashley Greene ( Alice Cullen ), která se zmínila o vztazích mezi herci na place.
"Z velké části je to skvělé," usmívá se Ashley. "Všichni pracujeme společně."
"Je to velká směsice osobností," ujasňuje Ashley. "Nehodlám říkat, že je to vždy bezproblémové, ale rozhodně to není něco jako válka, nebo něco podobného. Všichni vyrážíme ven společně."
Hollywood je prostě jako škola, zeptali jsme se Ashley Greene, jestli má nějaké určité přátele?
"Jo. Já a Rachelle Lefevre chodíme na večeře skoro každý den a chodíme ven hodně často. A Kristen s Nikki jsou spolu mnohem více, než kdokoli jiný z herců. Ale všichni jsme tu, společně. Je to těžké, sloučit to s prací."


Rozhovor s Ashley Green pro Nylon magazine

30. listopadu 2009 v 17:24 | MaRčIčInKa229
Ashley Greene nekouše. Ovšem u Alice Cullen to samé slíbit nemůžeme.
Máte rádi upíry?
My ano!
To je také důvod, proč jsme se rozhodli připojit rozhovor s Twilight hvězdou Ashley Greene do nejnovějšího čísla Nylon Guys tohoto týdne. Přečtěte si více níže v kopii celého rozhovoru.

Dlouhý rozhovořík s Ashley G.

30. listopadu 2009 v 17:23 | MaRčIčInKa229

TSR: Jaká je vaše oblíbená kniha ze série?
Ashley: Váhám mezi New Moon a Eclipse. Ale miluju je všechny.
TSR: Jste Team Edward nebo Team Jacob?
Ashley: Uhm... ehm... Opravdu si vážím Roba i Edwardova charakteru, ale jsem Team Jacob. Prostě... musíte milovat Taylora, hraje Jacoba opravdu úžasně, takže moje srdce patří jemu. (Směje se.)

Na natáčení s Ashley Greene

30. listopadu 2009 v 17:22 | MaRčIčInKa229
Magazín Vanity Fair přinesl rozhovor s Ashley, jde pouze o můj amatérský překlad, ale prosím nekopírovat. Děkuji.

Takže teď jsi na natáčení Zatmění ve Vancouveru ...

Ano, jsem. Právě jsem dorazila! Je to hodina cesty každý den, vážně hezké; jsme daleko, uprostřed ničeho.

Co dnes točíš?

V tomto filmu je hodně akce a bojové choreografie. Já, Nikki a Kellan dneska děláme další část bojových scén. Sekci z ohromné bitvy upíři/Cullenovi/vlci/novorození.


Jaké je pracovat na jedné postavě s jinými režiséry?

Zpočátku je to trošku těžké, je to hodně o kompromisu. Každý je jiný a má svůj vlastní pohled na věc, ale bylo to vážně dobré. Musíte si sednout a říct "Tohle je to, co jsem dělala, tohle je důvod, proč to tak cítím" a musíte přijímat návrhy. V podstatě je to o komunikaci a zatím nebyl problém.


Jak série pokračuje, tvoje role Alice Cullen se stává významnější. Jaká byla tvoje zkušenost s natáčením Nového Měsíce?

Bylo to neskutečné a myslím si, že načasování bylo správné. Jsem ráda, že moje role nebyla v prvním díle tak velká, protože jsem měla vyvalené oči a byla jsem nervózní. Během druhého dílu jsem měla čas rozvinout svůj charakter a nyní jsem s rolí Alice vážně spokojená. Bude smutné s tím skončit. Byla jsem nadšená, když jsem četla scénář, protože jsem samozřejmě četla knihu a nikdy nevíte, jak to převedou do filmu, jak to bude znít, a natáčení bylo skvělé. Chris byl úžasný.


Už jsi viděla dokončený film?

Viděla jsem ho před měsícem. Jsem šťastná... Jsem z toho nadšená. Když jsme ho viděli, nebyl vůbec dokončený. Byl to jeden z prvních sestřihů a vypadal vážně dobře. První věc, která mě napadla, byla : Ach můj bože, je to krásné!" Způsob jakým to bylo natočené... Javier, náš kameraman, odvedl nádhernou práci. Všichni vypadáme vážně, vážně dobře!


Jak hodně je to odlišné od prvního filmu?

Je to více nebezpečné; tmavější kostýmy, kulisy, odstín. Přicházejí Volturi a ty jednoznačně udělali strašidelnými. Myslím, že tohle je důvod, proč bylo osvětlení tak důležité, bylo klíčové. Dobrá ukázka toho je v Itálii...


Jaké bylo natáčení v Itálii?

Neskutečné. Chci se vrátit! Byli jsme na venkově - můžete to vyfotit a bude z toho pohled. Místo, kde jsme pobývali, bylo sedm soukromých vil a majitelé každý den dělali snídaně, obědy, večeře a byli vážně super. Dokonce chození na plac, kde jsme pracovali - nebyly tam postavené sety - bylo bláznivé, vstoupit do těch neskutečně starých, nádherných staveb. Co mi probíhalo hlavou bylo:"Lidé zde vážně žijí... Chtěla bych tady žít!"


Jaká byla tvoje oblíbená scéna?

Řízení Porsche bylo vážně zábavné. (smích) Řídila jsem ho po těch mrňavých, dlážděných uličkách a přitom jsem musela dodržet roli. Jsem skutečně hrdá, že jsem to udělala
a nenabourala! Ale natáčení jedné z prvních scén, kde Alice pořádá oslavu a Bella se řízne, bylo vážně zabavné, protože jsme tam byli všichni. Během Nového Měsíce jsme tam byli já a dalších pět nebo šest herců. Rodina Cullenových tam je jen jeden týden. Bylo to hezké, protože jsme se znova vrátili a viděli.. A viděli jsme Jaspera v akci.

Jaká nejvýznamnější věc se v tvém životě změnila od doby Twilight?

Můj život je teď šílená vichřice. Jen pracuji, pracuji a pracuji. S úspěchem z filmu je tady hodně věcí, které se vám nabízejí, místa, kde vás lidé chtějí mít, a toho jsem nebyla schopna. Mezi tímhle a jinými filmy jsem jenom pracovala. Víte, byla jsem zápasící herec a dělala jsem modeling, abych měla na zaplacení složenek. Měla jsem obavy se zaplacením nájmu a žila jsem s dalšími dvěma lidmi. Poté to přišlo, "Potřebuju si oddechnout, potřebuju den volna" je bláznivá věc. Je to dobré a vyčerpávající, ale že moje mamka mohla na internetu vidět, co dělám každý den? To je šílené! Od toho, kdy nikoho nezajímá, kdo jste nebo co děláte, najednou plníte titulky s tím, co jíte, kam chodíte, s kým chodíte a dáváte si kafe, je to šílené. Ale myslím si, že to pomáhá, když chodím do místností s producenty a režiséry a oni najednou vědí, kdo jsem. To je ta nejšílenější věc..

Co přesně?


Celý můj postoj se změnil. Jdete do místnosti s producenty a režiséry a jste tak nervózní, myslíte si, že jsou to velcí zlí šéfové studia, kteří chtějí, abyste selhali. Potom uděláte něco takového a můžete jít do těchto místnosti a oni chtějí vědět, co si myslíte, co chcete, jaký je váš názor na jejich scénář. Nyní chodím do těch místnosti, sednu si a debatuji s těmi lidmi, což je něco, co jsem chtěla dělat od začátku. Je to jiný svět.


Byly tu nějaké změny, co se týče vzájemného chování herců?

Ano, trošku. Poznali jsme jeden druhého, pracujeme spolu šest dní týdně, 12 hodin denně. Takže jsme se určitě víc poznali a je tam hodně opravdové chemie. Jsou tu také dny, kdy víte, že je někdo podrážděný! Je tu jedna velká věc, kterou máme společnou a to jak se všem drasticky změnil život. Můžeme se o trošku víc spolehnout jeden na druhého. Když někdo něčím prochází, je tu někdo jiný z herců, kdo si prošel nebo prochází stejnou věcí. Je to hezké.


Takže ty a Kellan Lutz pořádáte Halloweenskou party ve Vegas... Už máš kostým?

Ano! Zatím vám nemůžu říct, jaký... Fajn. Budu ptáček! Moje stylistka mi našla tento kostým, protože jsem se jí zeptala, jestli bych ho mohla vytvořit a ona našla tenhle úžasný, krásný kostým. Myslím, že přidám nějaké peří a udělám malého "Halloween sexy ptáčka". Bude to vážně zábava.


Jaké je tvoje slovo dne?

Nervózní! Jsem trochu nervózní z té bojové věci. (smích) Akrobacie...


Rozhovořík s Ashleynkou

30. listopadu 2009 v 17:21 | MaRčIčInKa229
Ashley Greene nedávno oslávila 22. narodeniny v Prive nočnom klube v Las Vegas.Ashley nám teda prezradila niečo o obľúbenom pokračovaní, New Moon.

O scenári: "Som tak nadšená. Nakoniec som konečne dostala scenár.A je to dobré. Je to fakt dobré.Som naozaj nadšená pracovať s Chrisom [Wentz, režisér]. Nakoniec som s ním hovorila na druhý deň. Scenár sa mi páči viac ako ten druhý,pretože tam mám dlhšie scény."

O kamarátke AnneLynne McCord: "AnnaLynne je moja kamarátka počula som teda o tom,že bude vo filme. Existuje veľa klebiet,ale táto drží fámu ... tak dúfam, že áno. Je to skvelé dievča. "

O povahe Alice: "Je príjemne byť Alice,pretože ma ako Alice,mnoho ľudí nepozná,pretože sú moje vlasy dlhšie a skoro všetko je odlišné.No nehovorím o chudákovi Robovi všade kde príde ho totiž poznajú.A konečne som dostala i otázku či som niekoho neuhrýzla."

Má Ashley priateľa?: "Nemám žiadny spoločenský život.Teraz je to o mojej kariéry.Je to veľmi, veľmi ťažké mať priateľa."

Rozhovořík s Ashley Grenne

30. listopadu 2009 v 17:20 | MaRčIčInKa229
1.) TM: Četla jsi Twilight knihy?
1.) Ashley: Ano, samozřejmě, četla jsem je všechny. Vlastně hned několikrát. Přečetla jsem je ještě před castingem do filmu!
2.) TM: Co děláš ve volným čase v Portlandu? Nepotřebuješ místního průvodce? Nic bych si neúčtovala, moje číslo je xxx xxx xxx (hahahahahaha)
2.) Ashley: Volno? To sotva! Né, právě prozkoumávám město. Je skutečně nádherné. Jsem rozhodnutá, že si tu pořídím dům. A děkuju moc za nabídku, je to moc milé……Možná, že bych ji přijala, kdybych tady byla pouze soukromě.
3.) TM: Jaká je v knížce tvoje nejoblíbenější scéna s Alice?

Twilight Saga: Rozhovor s Ashley Greene

30. listopadu 2009 v 17:19 | MaRčIčInKa229
TSR.com: Aka je Tvoja najobľubenejšia kniha z Twilight Sagy?
Ash: Asi New Moon a Eclipse, ale milujem všetky knihy Twilight Sagy.

TSR.com: Do ktoreho tymu patriš do tymu Jacoba alebo Edwarda?
Ash: uuufff drsne!!! Ja naozaj zbožnujem Roba a Edwarda je užasny, ale ja som v tyme Jacoba. Taylor hra užasne Jacoba, jednoducho moje srdce patri jemu!!! (smiech)

TSR.com: Ako si sa pripravovala na hranie ALice Cullen?
Ash: čitala som knihy a samozrejme aj scenar a aj som sa rozpravala so Stefany ktora mi pomohla dotvoriť postavu Alice.

TSR.com: V New Moon a Eclipse ma ALice viac priestoru ako v ostatnych častiach, čo na to povieš?
Ash: Samozrejme je to aj dôvod prečo mam rada New Moon a Eclipse viac ako Twilight a BD.(smiech) Ale tak isto to znamena že sa mam oveľa viac učiť scenar pretože ma veľa riadkou. No svoju pracu milujem...všetko je skvele xD

TSR.com: čo maš spoločne s ALice Cullen?
Ash:Sme obe maličke...(smiech) no Alice je jednoducho jeden štastny chlapčisko hahaha a obe sa snažime stale usmievať a sme neštastne ked vidime druhych trpieť a preto sa ich snažime rozosmiať. Alice miluje modu tak ako ja a ma genialny zmysel pre modu a chcem jej šatnik!!!! xD

TSR.com: čo mate rovnake a v čom sa naopak lišiš od ALice Cullen?
Ash:Naozaj sme si s Alice podobne , ta holka miluje svoju rodinu, priateloch a urobila by pre nich všetko čo sa len da a čo je v jej silach. A teraz inak hmmmm......odlišnosti: Ona ma priateľa a ja nie....hahaha
TSR.com: aka atmosfera vladne v zakulisii Twilight?
Ash: sme všetci ako bratia a sestry, velka rodina!!!

TSR.com: ako travite voľny čas počas natačania eclipse ak teda nejaky mate?
Ash: ideme s Jacksonem do starbucks ,alebo nakupovať s dievčatami a večer ideme na večeru alebo na nejaky koncert. Vždy sa niečo najde.

TSR.com: na ake chaty chodite?
Ash: môj twitter je Ashleymgreene @ a chodim aj na myspace tam som ako ashleymichele...dalšie nemam.

TSR.com: už si počula niečo o priprave na BD?
Ash: Nemožem povedať ani slovo o BD, prepač!!!

TSR.com: aka najblaznivejšia vec sa ti stala aby niekto uputal tvoju pozornosť?
Ash: raz mi jeden chlapec z Vancouveru poslal na hotel 111 bielych ružii. Tomu chalanovi bolo 15 rokov a pripisal mi k ružam malu poznamku na listok na ktorom stalo že som najlepšia herečka aka môže byť a že som skvele stvarnila ALice. Po tomto prišiel s mamou do hotelu a ja som sa s nimi stretla a rozpravali sme sa ...bol naozaj strašne zlaty. On utratil všetky svoje ušetrene peniaze na tie ruže pre mňa. Bolo to krasne :)

Tento exkluzivní rozhovor je majetkem Twilight-Review.com. Jen pár otázek může být částečně reprodukován pouze tehdy, pokud připisují Twilight-Review.com se zobrazí odkaz na této stránce. Prosím, zkopírujte celý bez našeho souhlasu.


Preklad: Destiny

Celkem Cool Rozhovor s Ashley Greene

30. listopadu 2009 v 17:14 | MaRčIčInKa229
InStyle se setkal s Ashley Greene a mluvil s ní o postavě, kterou ve Stmívání hraje, Alice Cullen…. .
Je lepší věc, než vidět New Moon? Nakupování s jednou z hlavních hvězd filmu-Ashley Greene.

"Tuhle neděli jedu do Itálie na generálku," svěřuje se herečka při prohlížení šatů u Miss Me, Bordeaux and Paul & Joe Sister v centru Los Angeles. Nejenže Ashley hraje ve Stmívání jednu z upírek, přiznala se, že nesnáší "vrahy stylu".

"Jsou věci, které miluju, a které můžu přinést i do Alicina šatníku," říká herečka, která dostala "vylepšení" od kosmetičky Victoria Rowe před svým řáděním před kamerou. A mluvila o Twilight-"Slyšela jsem mnoho zvěstí a ještě přesně nevím, co z toho je pravda," povzdechla si. "Právě čtu skript a je tam hodně akce! Budu řídit žluté Porsche. Byla jsem se ptát, jestli bych si ho mohla nechat, ale nevím, jak to vyřešíme."


Rozhovor s Ashley Greene Mini

30. listopadu 2009 v 17:13 | MaRčIčInKa229
Ashley poskytla "Australian Herald Sun" nové interview, ve kterém mluví o natáčení New Moon a svém hereckém kolegovi, Jacksonu Rathbonovi....

"My se spolu dobře bavíme a děláme show. Minule, když jsme se potkali, mě učil, jak se tančí swing dance.

"On (Rathbone) dělá všechno. Zpívá, tančí a je moc sladký. Dokonce i má máma má pro něj slabost a říká mi, 'Měla by sis s ním dát rande'. Takže, kdoví, možná, když oba pojedeme stopem kolem světa."

"Ani jeden nemáme na rande čas, ale pracuje mezi námi úžasná chemie" říká.

rozhovor s Ashley G.

30. listopadu 2009 v 17:12 | MaRčIčInKa229
Půlka New moon už je hotová,konstatuje Ashley Greene. Ashley se už těší do Itálie kde bude natáčet scény s Porshe.''Máme jet do Itálie na konci května,''řekla Ashley.''Myslím,že jsme tam jenom na pět dní,ale jsem nadšená.Předtím jsem tam nebyla,takže to bude opravdu zábava!'' Ashley odhalila,že se ji podařilo získat přístup za volant některých vozu se,kterými natáčí.''Zatím nevím,jestli budu řídit Porshe,ale minulý týden mi dovolili řídit Mercedes.''

Rozhovor s Ashley Greene cool

30. listopadu 2009 v 17:11 | MaRčIčInKa229
Ashley udělala nové interview s Herald Sun, kde se přiznává, že ona a Jackson by spolu mohli docela určitě chodit, nebýt jejich hektického pracovního rozvrhu.
Role Alice ji možná našla i lásku- jejího filmového manžela. Chemie mezi Ashley a Jacksonem vede už od začátku k povídačkám, že ti dva spolu chodí.
Přestože je Ash skálopevně přesvědčená že ne, říká, že jediná věc, která je drží od sebe, je jejich časový rozvrh.
,, Já a on nemáme čas spolu chodit, ale je mezi námi obrovská chemie. Máme jeden druhého opravdu rádi a vycházeli jsme spolu okmažitě, co jsme se potkali, a Jackson mě učil, jak tancovat swing.
Jackson dělá všechno. Zpívá, tančí a je tak příjemný. Dokonce když ho potkala moje mamka, tak mi řekla:, Měli by jste se dát dohromady.´ takže kdoví, možná jednou, když oba přestaneme běhat po celém světě..."

Myslím, že je to úplně super! Doufám, že si na sebe jednou udělaj čas a dají se dohromady!

Rozhovor s Ashley Greene o Stmívání

30. listopadu 2009 v 17:10 | MaRčIčInKa229
Četla jsi Twilight knihy?
Ashley: Ano, samozřejmě, četla jsem je všechny. Vlastně hned několikrát. Přečetla jsem je ještě před castingem do filmu!

Rozhovor s..._-_Ashley Greene

30. listopadu 2009 v 17:09 | MaRčIčInKa229
Co si myslíš o tom, že někteří fanoušci chtějí, aby Kristen a Rob nebo ty a Jackson jste byli doopravdy pár nebo to naopak úplně zavrhují?
Myslím si, že část fanoušků, která nás chce spolu, vidí jaké to je mezi námi ve filmu a přeje si, aby to bylo i ve skutečnosti... Což je pro nás skvělé, protože vidíme, že odvádíme skvělou práci. Možná proto, že se máme opravdu rádi. A opravdu tam nějaká ta chemie je. A to druhé je možná tím, že někdo prostě nemá jednoho z nás rád.
To je opravdu upřímné... A pravdivé.
Lidé si obvykle myslí, že jedna konkrétní osoba je na tom vždycky líp, než ti ostatní.
Četla jsi někdy o tom zprávy od fanoušků? Co si o tom myslíš?
Oh, jasně. Neustále někde slýchávám: "Ashley není pro Jacksona dost dobrá!". To mám fakt ráda, bože můj!
O Robovi a Kristen se to taky říká...
... Jo, je toho hodně, např. "Ne, on ji nikdy nemůže sbalit!"

ZDROJ:HERE

Mini rozhovor s Nikki Reed

30. listopadu 2009 v 17:07 | MaRčIčInKa229
V novém, opravdu krátkém, rozhovoru prozradila Nikki Reed, že filmEclipse by se měl začít natáčet 17. srpna, jinak se jí také zeptali na to, proč jede do Itálie.
Nikki: Bude to skvělé. Máme pár týdnů volno. Ve skutečnosti je to 12 týdnů, takže otázkou teď vlastně je, jaké projekty se můžeme "nacpat" do toho termínu. Ale pak se všichni vracíme, myslím si, že 17. srpna, abychom natočili třetí film.

Reportér: Je to pravda, že tvá postava nemá se scénami v Itálii nic společného, ale ty i přesto jedeš se svými kolegy?

Nikki: Jo, jsme si všichni hodně blízcí...takže, jo, jedu...ale žádný z upířích sourozenců v té italské části není.

ZDROJ→starstable12.blog.cz ♥

Rozhovor s Nikki R.

30. listopadu 2009 v 17:06 | MaRčIčInKa229
Nikki Reed, 20, hraje Rosalie Hale, nádhernou upírku, která si po adopci rodinou Cullenů nechala své původní jméno. Nemá ráda Bellu Swan a odmítá její vztah s Edwardem. Naposled jsme ji mohli vidět třeba ve filmu Třináctka, kde se podílela na scénáři a v Legendách z Dogtownu

VF Daily: Četla jsi "Stmívání" předtím než jsi dostala text ?
Nikki: Četla jsem tři knížky, když jsme natáčeli hlavní scény v Portlandu. Tyto texty se točily hlavně okolo postavy Kristen Stewart (Bella) a Roba Pattinsona (Edward), a tak my ostatní, kteří jsme se chtěli více ponořit do děje filmu, četli knihy. Až do třetího dílu se postava Rosalie moc neprojevuje, a tak jsem si přečetla odkud pocházela a jak z ní prozatím udělat více než jen "pozadí".VF Daily: Která kniha ze ságy je tvá oblíbená?
Nikki: Každá z nich je jiná. Tředí díl je více akční. Na plátně bude podle mě velmi zajímavé.VF Daily: Jaká byla tvá první reakce, že budeš hrát upírku ?
Nikki: Stephenie Meyer vytvořila nový druh upírů ve svých knihách. Nemáme špičaté zuby, nekape nám z pusy krev, nespíme v rakvích.. Nikdy mě nenapadlo, že bych byla jako Tom Cruise v Interview s upírem, protože tohle je úplně jiné téma. Během tří týdnů, kdy jsme nacvičovali, jsme měli kurzy, jak se v naší roli chovat, něco jako pohybové kurzy. Nevím, kolik toho bylo užitečné ve filmu, ale pro naši mysl to bylo každopádně dobré.VF Daily: V knihách, Stephenie Meyer popisuje tvojí postavu Rosalie, jako neuvěřitelně krásnou bytost. Jaký tlak jsi cítila jako herec při představování takovéhle role ?
Nikki: Obrovský tlak! Když hraješ postavu z knihy, tak velmi napínavé, protože miliony lidí, kteří tuto ságu četli si představují postavy podle svého a jsou s nimi propojeni. Nezáleželo na tom jestli byl obrázek Rosalie na obálce knihy - každý stejně měl svůj názor na ní, protože každý se na postavy divá jinak. Samo o sobě je to odstrašující. Hlavní pointa Rosalie je v tom, že je nejkrásnějsí osoba na světě. Jsem si vědoma toho, že tohle je Rosalie a tohle jsem já, a ta krása je subjektivní. Nemyslím si, že by každý mohl obsadit tohle místo. Udělala jsem to nejlepší, co jsem mohla. Myslim, že jakmile film vyjde, tak každý si uvědomí, že my jsme ty postavy. Konec příběhu. Mám hnědé vlasy, opálenou kůži a nejsem šest stop vysoká. Ashley Green je ve skutečnosti vyšší než já a přitom hraje Alice, která měří čtyři stopy a deset palců. A tak jsem pořád musela nosit příšerné, ručně vyrobené podpadky, které byly jak chůdy.VF Daily:
Sblížila jsi se s někým během natáčení?
Nikki: S Kristen Stewart jsme se staly hodně blízké. Pracovala jsem velmi dlouhou dobu a dělala filmy pro mladé, což znamená, že jsem pracovala většinou s lidmi v mém věku. Je to velmi nepřirozené, když jsi vytrhnutá ze svého života a umístěna na místo, kdekoli to je a říct:"Je to tvá volba a tohle jsou lidé, které poznáš a budeš s nimi následujících 6 měsíců." Takže je velmi běžné, že se během té doby s někým staneš velmi blízký, ale pak se všichni vrátí zpět do svých starých životů. Je to velmi oblížné pro naše srdce. Myslím, že se staneš jako člověk bezcitný. Uvědomíš si, že je to chvilková záležitost - lidé přicházejí a odcházejí. Kristen a já jsme našemu přátelství nechaly volný průběh. Jelikož jsme se za ty měsíce staly hodně blízké, tak teď jsem jako část její rodiny.


VF Daily:
Připravila ses na šílenství, které vypukne až film přijde do kin ?
Nikki: A jak se na to dá připravit ?! Nemyslím si, že bychom byli připraveni jednat s tím šílenstvím, které je okolo. A myslím tím, šilenství v dobrém slova smyslu. Šílenství puberťaček je normální a báječné, můžu říct jen tohle, protože jsem také byla taková. Tu posedlost nedokážu pořádně vysvětlit. Všechno je zvýšené na maximum. Je to praštěné! Šíří se to jako požár a to film ještě nevyšel. Milují postavy, které hrajeme. Když jdu po ulici, tak na mě i lidé volají: Rosalie!


VF Daily: Rodné město ?
Nikki: L. A., ale vyrústala jsem všude.


VF Daily:
Sourozenci ?
Nikki: Jeden starší bratr a jeden mladší bratr


VF Daily: Jakou ženu považuješ za nejstylovější v Hollywoodu ?

Nikki:
Merle Oberon a Audrey Hepburn


VF Daily: Oblíbený film ?
Nikki:
Město bohů, Pravdivá romance, Nikde v Africe, Vykoupení z věznice Shawshank a Lví králVF Daily: Čí kariéru bys nejraději následovala ?
Nikki: Holly Hunter


VF Daily: Oblíbená hudební skupina ?
Nikki: The Raconteurs a Kings of Leon


VF Daily: Oblíbená kauza
Nikki: Můj mladší bratr je autistik, a tak bych se ráda zapojila do charity autismu, ale ještě jsem nenašla tu pravou.


VF Daily:
New York nebo L.A. ?
Nikki: L.A.


VF Daily: Facebook nebo MySpace ?
Nikki: Ani jedno! Nesouhlasím s ničím v této nové vlné, kdy je všechno o připojení na internet. Chtěla bych začít s dobrým skutkem, který se nazývá: "Děcka, zvedněte své zadky od MySpace a věnujte se knihám!"

Rozhovor s Nikki Reed pro SPIN Magazine

30. listopadu 2009 v 17:06 | MaRčIčInKa229
SPIN Magazine udělal skvělý rozhovor s Nikki Reed (Rosalie Haleová) o jejích hudebních oblíbencích a sbírce triček.

Jmenuj písničku, kterou jsi poslouchala v posledních 24 hodinách.
"She´s Only Happy in the Sun". V mém apartmánu hrají nepřetržitě písničky Bena Harpera. Můj první přítel mi tuto píseň zahrál, když mi bylo 14, protože můj život byl tehdy chození na Benátskou pláž. (nevím jistě, jestli je to takhle správně :D) Naštěstí jsme neměli špatný rozchod, takže s touto hudbou nemám spojené bolestné vzpomínky.
Když už jsme u toho, jakou píseň si spojujete s vaším prvním polibkem?
V hlavě mi hrálo D´Angelovo "How Does It Feel". Upřímně, nejpamátnější událost, jakou jsem kdy zažila, byla ve Třináctce (film z roku 2003). To bylo něco.

Koho byste chtěla vylíčit v životopisném filmu?
Rickie Lee Jonesovou. Loni na Valentýna jsem se na ni byla podívat do Larga (L.A.). Vypadala excentricky. Začala vykládat příběhy z dětství a já jsem si myslela: "Ach, možná je dnes noc, kdy si chce vytvořit osobní zkušenost." Ale ukázalo se, že ona tohle dělá pořád.

Jaké bylo první album, které jste si koupila za své vlastní peníze?
The Miseducation of Lauryn Hill. Líbila se mi v Sestra v akci 2. Vyrůstala jsem v oblasti, kde jsem patřila k menšině, takže to bylo kulturně různorodé.

Máte nějakou píseň, do které byste šla zazpívat ji jako karaoke?
Já nepiju a karaoke je něco, co byste měli dělat jen tehdy, když jste opilí. Ale jsem posedlá Adele. Pustím si "Chasing Pavements" a zpívám v mém apartmá. Úžasné na Adele je to, že když si ji pustíte na maximální hlasitost, váš hlas zní vlastně jako její, když zpíváte. Už jsem obdržela pár stížností od sousedů.

Jaký je nejcennější kousek z vaší sbírky triček?
Já a Kristen sdílíme hodně oblečení, takže nosím hodně triček Joan Jett.

Kristen ji hrála ve filmu.
Jo, Joan vytvořila repliky těch, které nosívala v 80. letech, a dala nám je.

Jaký koncert jsi naposledy navštívila?
Viděla jsem Dead Weather ve Vancouveru, když jsme natáčeli Zatmění (třetí díl ságy Stmívání). Před dvěma lety jsem se dostala na Jacka Whita kvůli své kamarádce Sage. Kladla mi otázky o rockové muzice, vyptávala se mě na věci typu: "Kdo je tvůj oblíbený Beatlesák?"

Takže kdo je tvůj oblíbený Beatlesák?
Myslím, že Paul McCartney. Tohle je sporné, ale já vážně moc nerozumím Beatles. Kdyby tu teď byla Kristen, dala by mi facku. Pak znovu, kdybych se jí zeptala: "Jaký je první verš Juicy od Biggie?" a ona by nevěděla. Proč si lidé nesednou a nepovídají si o Ol´Dirty Bastard tak jako o Beatles?


Rozhovor s Nikki Reed

30. listopadu 2009 v 17:03 | MaRčIčInKa229
Nejzábavnější místo, kde tě fanoušek potkal na prázdninách? Jak reagoval?
Nikki:
Byla jsem v safari kempu v Bostwaně před 9 měsící a jedna dívka, která tam pracovala řekla, že viděl "Thirteen". Zavolala své sestře a ta "Co je Thirteen...? Počkej, ty mluvíš o té holce z Twilight?"

Oblíbená prázdninová vzpomínka z dětství?
Nikki:
Ježdění po zemi s mámou a bratrem v jejím bílém kombi a poslouchání Dolly Parton.

Jaká je vaše nejhorší cesta, kterou jste kdy zažila?
Nikki:
Seděla jsem na gauči mezi dvěma smrdcícími muži při 12-ti hodinovém letu do Evropy. Nepříjemné.

Zdroj:

Rozhovor s Nikki Reed (Rosalie)

30. listopadu 2009 v 17:02 | MaRčIčInKa229
Můj překlad, takže tolerujte drobné nepřesnosti a chyby. :(

Vanity Fair udělala nový rozhovor s herečkou Nového měsíce Nikki Reed (Rosalie Haleová). Nikki komunikovala s Vanity Fair přes email kvůli svému nabitému rozvrhu.

Co se ve vašem životě nejvíce změnilo od doby, kdy bylo vysíláno Stmívání?
Největší změnou je, že lidé mě teď poznávají. Před Stmíváním jsem občas slýchala "Hej, ty jsi ta holka z toho filmu?", ale nikdo neznal mé jméno a příjmení. Fanoušci ságy jsou úžasní a je to velice lichotivé.

Jak se natáčení Nového měsíce lišilo od natáčení Stmívání?
Všichni už jsme byli přátelé, když jsme dorazili do Vancouveru filmovat Nový měsíc. Byla tam očividná blízkost, která se stala zřetelnější vůči konci Stmívání.
(Tohle nevím, jestli mám přeložené správně, ale významově je to zhruba takhle. :D)

Změnilo se něco v tom, že jste spolupracovali na obou filmech?
Jo, zvykli jsme si chodit na spoustu společných večeří.
(Toto jsem trochu nepochopila. :D)

Máte vy nebo herci, ztvárňující Cullenovy, nějaký rituál nebo něco, co děláte, abyste se připravili nebo "naladili" před natáčením scény?
Vlastně nemáme žádný rituál, kdy bychom se "dostali do své role", leda že byste počítali neustálé vtipkování a chaos.

Rosaliina role se s každým filmem rozrůstá. Jaké scény - z těch doposud natočených tří filmů - vás bavilo natáčet a proč?
Včera jsem skončila se Zatměním (aspoň myslím, že je to takhle správně přeložené!:D) a scéna, kterou jsme natáčeli jako poslední, je pravděpodobně moje nejoblíbenější. Konečně jsem mohla vypovědět svůj příběh, velmi jemným propracovaným způsobem.

Jaké bylo pracovat s Chrisem Weitzem na Novém měsíci a Davidem Sladem na Zatmění?
Je to náročné, protože každý režisér má jinou perspektivu a jiný přístup. Bylo skvělé pracovat s Davidem, protože si vždyčky vyšetřil čas si se mnou sednout a probrat každý moment. Chris je úžasný člověk, ale bohužel jsme spolu neměli moc práce, protože Cullenovi jsou jen v několika málo scénách v Novém měsíci. David je osobnost a při práci s ním jsme si užili spoustu zábavy. Oba muži mají velmi silnou představivost, což je nezbytné.

Elizabeth Reaser řekla, že 2 z vás se kamarádí a rádi poslouchají Jay-Z. Je to to, co běžně děláte ve vašem volném čase? (?nevím, jestli je tohle dobře přeložené... :D)
Jo, já a Elizabeth jsme se během filmování Zatmění sblížily. Zážitky ve Vancouveru byly tentokrát více oddělené, jak jsme byli rozděleni do různých obytných míst z bezpečnostních důvodů. Všichni jsme byli totálně vyčerpaní a rutinně fotografováni pokaždé, když jsme vyšli z apartmá. Byla jsem velmi vděčná mít tam Elizabeth s Jay-Z a tmavou čokoládou. (omluva za ten strašný překlad :D)

Jakou jinou hudbu právě teď ráda posloucháte?
Miluju Chrise Cornella.

Jak Stmívání ovlivnilo vaši kariéru?
Představilo mi jiné publikum, více kritiky a naučilo mě více se smát.

Jakou práci byste ráda dělala poté, co sága Stmívání skončí?
Určitě si na chvíli vydechnu a budu objevovat režii/produkci/psaní.

Na závěr, hrajeme hru se slovy s každým, s kým děláme interview. Prosím, řekněte jedno slovo k popsání každého z herců ztvárňujících Cullenovi.
Peter Facinelli
Praštěný.
Ashley Greene
Roztomilá.
Robert Pattinson
Filozofický.
Kellan Lutz
Srdečný.
Elizabeth Reaser
Krásná.
Jackson Rathbone
Houževnatý.
Kristen Stewart
Moje srdce.


Nikki Reed

30. listopadu 2009 v 16:57 | MaRčIčInKa229
Život této mladé herečky je na její věk celkem pestrý. Jako malá byla stydlivá a "ležela" často v knížkách. Ve 12-ti letech se však dostala ke skupině děvčat, které nešly zrovna příkladem. Její do té doby hezký vztah s matkou začal skřípat a Nikki začla experimentovat s drogama, sexem a nějaké ty krádeže..

Catherine Hardwicke, umělkyně, která se chtěla stát režisérkou a spisovatelkou, dlouho randila se Sethem Reedem a po rozdělení přišla s Nikki styku. V roce 2002 začala s Nikki spolupracovat na scenáři filmu. Nejprve z toho měla vzniknout lehčí komedie, ale vznikla Třináctka, který byl napsán vlastně podle skutečné události, kterou Nikki prožila. Nikki a Catherine dokončily dílo během 6-ti dnů o zimních prázdninách.

Film je částečně rebelský, autobiografický, dramatický a zobrazuje divoký život dívky, která se stává ženou a navazuje vztah k drogám, sexu, krádežím.. Hlavní charakter Tracy, který ztvárnila Evan Rachel Wood, byl vlastně vytvořen podle Nikki, která hrála divokou, rebelskou holku, která jí ve skutečnosti "zkazila".

Nikki je velmi talentovaná a po celkem úspěšném filmu natočila další, například: Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a také si střihla roli v americkém seriálu The O.C.

Koncem roku 2008 jsme ji mohli vidět jako upíří krásku Rosalie po boku krásného (jak jinak) upíra Emmetta (Kellan Lutz) v prvním díle Twilight ságy - Stmívání. 26.11.2009 se v ČR dostane do kin pokračování Nový měsíc. A nyní je na spadnutí natáčení také třetí, předposlední část Twilight sagy - Zatmění.Nn taková nafoukaná ale pořád super herečka.Stmívání, Nikki Reed

Elizabeth Reaser

30. listopadu 2009 v 16:54 | MaRčIčInKa229
Elizabeth Ann Reaser je americká herečka. V roce 2005 natočila dva celovečerní filmy: Stay a The family Stone, ve kterých se proslavila. Roku 2006 si zahrála v seriálu Saved a hostovala také ve známém seriálu Chirurgové (Grey´s anatomy), jako žena bez tváře. V nynější době hraje hlavní roli v seriálu The Ex-list jako Bella Bloom. Elizabeth si zahrála i v úspěšném filmu Stmívání, který byl natočen podle knižní předlohy autorky Stephenie Meyer, hraje zde postavu Esme Cullen.

Reaserová se narodila v Bloomfield, Michiganu, na předměstí Detroitu. Je dcerou Karen Davidsonové a Johna Reasra. Je absolventkou na Juilliard School, rovněž tak na Birmingham Seaholm High Scool a Avondale High School.

Byla objevena v Londýně, kde se připravovala na svou roli ve filmu Saved. V říjnu roku 2004 ji magazín Interview nominoval mezi "14 nově vznikajících tvůrčích žen". Získala cenu "Poroty" v Newport Beach Film Festival v roce 2006 za její práci ve filmu Sweet Land a v roce 2007 byla nominována ma cenu Nezávislého ducha jako "Best female lead". Reaserová také získala cenu Emmy Primetime za vynikající výkon hostujícího herce v seriálu Chirurgové za těhotnou ženu, která trpí amnézií.


Christian Serratos

30. listopadu 2009 v 16:51 | MaRčIčInKa229
Christian Serratos je americká herečka. Hrála již v Ned's Declassified School Survival Guide postavu Suzie Crabgrass, dále v seriálu Hannah Montana, Zoey 101 a v Sedmém nebi (v episodě Zlomená srdce a sliby).

Je i spoluzakladatelkou Disney Channel Original Movie Cow Belles. Zahrála si také postavu Angely Weber ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyerové no tak to byl životopis Christian kterou už jistě znáte.


Ashley Greene

30. listopadu 2009 v 7:24 | MaRčIčInKa229
Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklami.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.Corby Superstar Agent prinasa: Monika doma

29. listopadu 2009 v 19:53 | MaRčIčInKa229

Corby Superstar Agent prinasa: pozdravy superstaristov

29. listopadu 2009 v 19:49 | MaRčIčInKa229
Další prdelky :-)

Corby Superstar Agent prinasa: Dominika Stara podvadza Mira Smajdu ...Alebo je to uplne inak?

29. listopadu 2009 v 19:46 | MaRčIčInKa229
Jaj takový srandy koukněte se není to vhodné pro malé děti pápá.

Dominika Stará Vyznanie

29. listopadu 2009 v 19:40 | MaRčIčInKa229

Dominika Stará Je suis Malade

29. listopadu 2009 v 19:38 | MaRčIčInKa229

Paulína Ištvancová - 3.semifinále - Can't Take My Eyes Off of You

29. listopadu 2009 v 18:59 | MaRčIčInKa229
Plostě umí zpívat je cool teda aspon' podle mě pápá.

Paulína Ištvancová - 2.Semifinále - More Than Words

29. listopadu 2009 v 18:58 | MaRčIčInKa229
Tady krásně zpívala mrkněte se a poslechněte si ji zatím pápá.

Paulína Ištvancová - 1. Semifinále - Let´s Get Loud

29. listopadu 2009 v 18:54 | MaRčIčInKa229
Pulína byla moje oblíbená do té doby dokud nevypadla tady máte její první Semifinápe tak pa.

Kristen Stewart - nahá ve filmu Welcome To The Rileys

29. listopadu 2009 v 18:44 | MaRčIčInKa229
Kristen Stewart se objeví nahá ve svém novém filmu "Welcome to the Rileys". Twilight hvězda si zahraje břišní tanečnici a prostitutku a objeví se nahá v několika scénách s Jamese Gondolfinim.

Zdá se, že dospívající hvězda je ze svých nahých scén trošku nervózní a tak poprosila kamarádku Nikki Reed, aby s ní jela na natáčení. "Jedu s Kristen do New Orleans .. při natáčení budu taková menší podpora.. Musím jít s Kristen!" sdělila Nikki Reed About.com.

Kristen je z filmu nadšená a myslí, že její nahé scény ve filmu budou lákat i hodně fanoušků z divadla. "Je to nezávislý film, na který bych si nikdo za normálních okolností nedával."
Pokud bude "Twilight" hvězda v tomto filmu nahá, bude to opravdu bláznivé. Kristen se strašně ráda, že pracuje s hvězdou Sopranos a řekla, že tato role pro ni byla zatím ta nejtěžší.

"Práce s Jamesem Gandolfini a Melissou Leo je neuvěřitelná a je to báječná zkušenost. Byl to nejtěžší projekt, který jsem kdy dělala - hrála jsem velice mladou dívku která je neovladatelná. Je to pouliční dítě. Pracuje ve striptérském klubu a role Jamese Gondolfina je uvnitř stejně tak mrtvý jako ona sama - a navzájem se probudí."
Zdroj:

Interview s Robem a Kristen o filmu

29. listopadu 2009 v 18:42 | MaRčIčInKa229
IGN: Máš vůbec představu jak moc jsou knižní fanoušci věrní?
Kristen Stewart:
Vím, jak byla kniha důležitá pro malou skupinu lidí, ale janemám tušení jak moc byla rozšířená. Myslím, že já patřím k těm, co byli na začátku, ale nikdy nebudu tak poblázněná jako většina z nich.

IGN: Byl jsi připraven na hysterii na premiérách?
Robert Pattinson:
Nemyslím si, že na tohle vás může něco připravit. Nevím, proč jsem si na to nezvykl, protože ať jsme byli všude s Twilight, všichni křičeli. ´Křičení´ a ´Twilight´ bude zřejmě patřit k sobě. Jsem tím obklopen.

IGN: Pravděpodobně to znamená, že se film povedl.
Pattinson:
Jo, jinak by nás pravděpodobně zabili. Ve skutečnosti by nás fakt zabili. Málem mě před tím vším zabili...

IGN: Robe, změnil se tvůj život filmem Harry Potter a Ohnivý pohár?
Pattinson:
V moji hlavě ne. Nevím, troch divné bylo, když vás lidé sledovali až k vašemu domu. Pokud jdu po ulici, nikdo enví kdo jsem a jakmile se objevím na premiéře, všichni křičí, že to dává i pocit, že jsou pro to zaplacení. ´Všechny výkřiky se obrátí na ten bod...´ A vidíte autobus s vaším obličejem. Je to jako v roce 1984. To není dobré pro někoho, kdo trpí paranoidou. Ale naštěstí k mému domu moc autobusů nejezdí.

IGN: Vaše vzájemná chemie je ve filmu rozhodující - jak jste to dělali?
Pattinson:
Někdy jsem běhal do Kristeniny ložnice nahý, jen abych ji šokoval... Ne. já nevím. je to zábavné, protože všechny romantické scény byly druhu jako - jsi lepší [odpovídání] než já?
Stewart: Ne, já jsem v tom hrozná...
Pattinson: To nás trápilo, protože oba jsme museli mít čočky, hodně scén bylo s nimi. A tyhle čočky byly jako maska na našich tvářích -
Stewart: - jako zeď!
Pattinson: Měl jsem opravdu strach, že by nemělo být nic jiného, tak to je úleva, kterou tam lidé cítí.

IGN: Přestože je Edward upír a musí ovládat své chutě, romance končí chabě...
Stewart:
Můj názor je, že i když hlavní akt není s obličejem ve vaší tváří. Myslím, že je to právě tak dostačující. Sledovat sexuální film je to samé jako ti, kteří ten sex tam chtějí mít. Není tam žádný rozdíl.
Pattinson: Jestli jste se už dívali na porno film, víte, že je to blbý...

IGN: Robe, jak je to s pár tvými songy na soundtracku Twilight?
Pattinson:
Jeden z nich napsali mý dva přátelé. Vyrůstal jsem s mnoha hudebníky a tak jsem myslel, že by to bylo dobré pro ně. Myslím tím, že nemám žádné plány na vydání alba - jsou tam taková znamení pro herce, kteří vydají album. Možná bych to udělal anonymně, nebo počkat - až budu nezaměstnaný.

IGN: Co můžete říct o Twilight pokračování? Existuje možnost, že budou zfilmovány i další 3 knihy?
Stewart:
Věřím, že začneme natáčet New Moon začátkem příštího roku. Dělám vždy malé filmy a když něco takového tak jsem pak zarmoucená. Tak přijde pokračování [Bella] na dlouhou dobu - nebo aspoň přinejmenším na druhý - jsem tak vzrušená!
Pattinson: Je to děsivé, jelikož jsme neměli tím prvním co ztratit a načasování bylo taky výborné. Teď je to těžší, aby to ožilo s mnoha triky, hlavně v Americe. Každý nás příští rok bude soudit.
Stewart: V tisku by to mohlo být trochu tvrdší, ale doufejme, že to bude stejné.
Pattinson: Myslím, že je to nemožné, sorry...

IGN: Takže si děláte starosti se změnou typu?
Stewart:
Myslím, že jediná věc, kterou by jsme měli udělat je dělat tam mezitím různé věci. Kdyby to bylo pouze Twilight, jako pro herce by to bylo ubohé. Ale to není - ve skutečnosti jsem dostala roli Joan Jett ve filmu The Runaways. To je taky docela skličující.
Pattinson: Je to trochu skličující se rozhodnout, co bude další vaši prací. Ale pokud si pečlivě vybíráte - myslím, že se můžete dostat k dobré filmové kariéře - jen dobré filmy.


Kristen Stewart New Interview

29. listopadu 2009 v 18:39 | MaRčIčInKa229
Cítíte se donucena říci,že Rob není váš přítel,aby jste zastavila fámy?
Ano,i přesto,že se nic nezmění. Vzhledem k tomu,že spolu strávíme hodně času i mimo natáčení, je dost našich fotek.To bylo na začátku té fámy,která byla scela nepravdivá.Jsme jen přátelé. Stále ještě chodím s Michaelem Angarano. Je o 3 roky starší a já do něj byla dlouho zamilovaná.Cítila jsem k němu jistou náklonnost už ve svých 13,ale v době kdy mu bylo 16 je vztah nemožný. Ale jak šla léta,tak na našem věkovém rozdílu tolik nezáleželo.Řekla jsem: "Nic mě teď nemůže zastavit v jeho líbání." A tady to máte.On je úžasný.

Skomplikovaly všechny tyto fámy váš vztah?
Ne.Někdy je to pro mě zvláštní,ale šťastlivec Michael není ten typ,který má pocit,že by byl v ohrožení.Přesto nerozumím proč tisk chce,aby jsme spolu s Robem byli tak špatní...

Koho si vyberete? Edwarda nebo Jacoba?
Je možné,abych si vybrala,protože pro mne oba představují ideálního muže.A Taylor a Rob jsou moji přátelé.Neumím si ale představit skutečný vztah ani s jedním z nich.Taylor je opravdu vynikající v roli Jacoba a já ho miluju. Představuje stabilitu pro Bellu,ale také je samozřejmě lepší běžěc.Být s ním by pro ni bylo mnohem praktičtější - "způsob života s vlkodlakem" - je mnohem jednodušší než soužití s upírem.Ale Edward zastupuje vášně, je to Bellyna první láska.On je ztělesněním zlého kluka,kterému ona neměla propadnout,ale není možné se od něj odloučit.Je vždycky divné mluvit o Taylorovi a Robovi v rozhovorech,protože jsme si velice blízcí přátelé a já nejsem oprávněna mluvit o svých přátelích s novináři.

Co měl znamenat falešný polibek na MTV Movie Awards ?
Fingování polibku byl můj nápad.Produkční od nás chtěl něco neobvyklého a vtipného pro veřejnost.Nelíbil se jim žádný z našich nápadů a pak mě najednou napadlo tohle: otočíme se směrem na sebe, jako by jsme se šli políbit a pak to prostě neuděláme.Je to takový můj způsob zábavy ze všech těch zvěstí o mě a Robovi.Někdy je to složité.Jsme výborní přátelé a nemám pocit,že se to snažíme nějak skrývat.Trávili jsme spolu hodně času a pracujeme na Twilight takže máme mezi sebou silné pouto.Ale když jsme vedle sebe, musíme vědět, kolik centimetrů je mezi námi.Je to šílený! *Smích*

Je vám pouhých 19 a zdáte se být velmi vyzrálá.Umožnili vám vaši rodiče žít nezávisle snadno?
Ne tak docela.Podobně jako všichni rodiče mě trochu chrání.Začínala jsem jako malá a vždycky mě nechali zvolit své vlastní filmy,ale nikdy mě neopustili kompletně samotnou. Vždy museli vědět,kde jsem byla každou hodinu dne a opravdu mi někdy chyběli.Ale je to asi stejné u všech rodin.Vždy mě naštve,jak snadné je vědět,co někdo v mém věku dělá nebo kde je.

Co tím myslíte?
Podívejte se na všechny způsoby,jak jsme neustále připojení.Mobilní telefon,e-mail,twitter,facebook,live journal..Dáváme spoustu informací,kdo jsme,kde jsme a co budeme dělat v danou chvíli. S tím vším rodiče nemají ani potřebu hlídat nás.Dáváme jim informace,které po nás žádají.Naši přátelé a rodina mají tolik způsobů,jak nás kontaktovat.Stává se nemožným mít nějaký klid. A někdy to dává lidem pocit,že vědí i když to tak není.Mám někdy pocit jako ječící:"Ani sama nevím kdo jsem, tak jak do pekla můžeš říct,že mě znáš?"
hledání bylo sice jednoduchý,ale co se týká banneru,moje práce,takže o5 se zdrojem kopírovat.Nikdy jsem to po vás nechtěla,ale já to dělám,když něco kopíruju od esbéček nebo i jiných blogů,tak to prosím dělejte taky.Děkuju:


Kristen Stewart Says The Paparazzi Want Her Soul

29. listopadu 2009 v 18:36 | MaRčIčInKa229
Zdá se, že v těchto dnech je celé "Twilight" obsazení na roztrhání. Už odkedy začali natáčet první film z celé série, "Twilight" hvězdy se staly značně slavní. A se slávou přicházejí i všemožné spekulace o jejich osobním životě a nekonečná potřeba médií vědět, kde se všichni z partie - zvláště Kristen Stewart, Taylor Lautner a Robert Pattinson - nacházejí. Právě na toto téma se Kristen Stewart vyjádřila v zářijovém vydání britského magazínu Dazed & Confused.

Kristen Stewart - Interview for InStyle Magazine

29. listopadu 2009 v 18:35 | MaRčIčInKa229
V německém InStyle magazínu se objevil nový rozhovor s herečkou Kristen Stewart.

Je ho hvězda, kterou si nikdy ani nepřála být. Kristen Stewart hrávala vždy v nezávislých filmech a v rolích, pro které se rozhodla. Ale pak se stala součástí Twilight, filmové verze upíří ságy od Stephanie Meyer a v loňském roce se přes noc stala hvězdou. Sen každého mladého herce, ale 19tiletá Kristen se spíš potýká s nátlakem který je na ní při Twilight kladen. V rozhovoru bude i něco o její součastné teenagerské komedii Adventureland. Rozhovor se koná v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Kristen je celá v černém, od hlavy až k patě. Má košili, vestu a jeansy. Ze začátku se zdá dost stydlivá, ale minutu po minutě se uvolňuje.

Pokračování v článku...

VideoRozhovory s Kristen stewart a Robertom Pattisonom

29. listopadu 2009 v 18:32 | MaRčIčInKa229


Další rozhovor s Kristen

29. listopadu 2009 v 18:28 | MaRčIčInKa229


Našla jsem celkem článek s rozhovorem Kristen tak sem se Vám ho pokusila
přeložit :)

V rozhovoru MoviesOnline se Kristen Stewart zmínila o prvním dnu natáčení NM ...,,23.března. Bude první den natáčení myslím"

Na otázku, na jakou část se těší odpověděla:
,,Je to úplně jiný příběh, zcela odlišný od prvního. Edward je pryč a pro mě zbyl celý příběh...
Je to pro mě celkem těžké né jako předtím... Nevím jak to bude Bella řešit "vysvětluje"
Ona víc zraje. Je to více bolestivé než první. Vlastně je to docela zničující. Je to také v menším rozsahu (tak tohle jsem nepochopila.. :D)
Bude to velmy osamělé a zajímavé.
Jsem z toho nadšená..."

jako snažila jsem se z toho udělat něco víc srozumitelného ale ... :D NEPOVEDLO SE... je to taky celkem krátký ale nic víc nebylo :D


Rozhovořík s Kristen

29. listopadu 2009 v 18:26 | MaRčIčInKa229
Ahojky. Takže jsem objevila docela čerstvé iterview s Kristen. Takže jsem vám to přeložila, aby jste z toho taky něco měli :)

Kristen Stewart rozhovořík

29. listopadu 2009 v 18:24 | MaRčIčInKa229
Na internetu fanoušci vášnivě srovnávají Stmívání s Harrym Potterem. Co vy na to?
  • Obě série jsou velkými finančními zdroji a mašinami pumpujícími filmy. Liší se jen v tom, že jedna série je pro teenagery a druhá spíše pro děti. Spojuje je společná fantazie, touha a snění o různých nadlidských silách.
  • Přitahuje vás jako herečku nějaký specifický žánr?
  • Neupřednostňuji žádný, jen bych nedokázala hrát postavu, v které bych se necítila dobře a o níž bych věděla, že ji nezvládnu. Nezajímají mne ani filmy, u nichž se musím ptát, proč bych to vlastně měla dělat. Dobrý scénář je ten, u něhož se dokážu okamžitě vžít do příběhu a cítím v sobě nutnost oživit na papíře napsanou postavu. To je to nejlepší, co se mi jako herečce může přihodit.

Kristen Stewart → ,,Rozhovor s Bellou"

29. listopadu 2009 v 18:22 | MaRčIčInKa229
Isabello, jak by jsi vlastně popsala co prožíváš? Kdo vlastně jsi? Na čem ti záleží, a co se ve vtém životě změnilo?

Jsem Bella Swanová, bývala jsem obyčejnou dívkou z velkoměsta. Rozhodla jsem se na nějaký čas bydlet u táty, který žije v malém městečku Forks. Nebývá tu moc slunečno, převážne prší. Stýská se mi po mámě nemám ráda zimu, ale přesto jsem tu. (smích) Jednou když Edward poslouchal můj neklidný hlas, ze spánku jsem říkala: je to moc zelené. Když se podíváte kolem všude jsou lesy a zeleň.

Kristen Stewart rozhovor super

29. listopadu 2009 v 18:20 | MaRčIčInKa229
Kristen: Být zpět na natáčení druhého filmu mi připadá jako nad realitou, když vezmu v úvahu to, že je to něco, o čem jsem celý rok přemýšlela a teď tu jsem, na natáčení. Ale už jsem se tak nějak nemohla dočkat.

Je to těžké, obvykle totiž dokončíte natáčení filmu a následuje dlouhý proces truchlení. Musíte opustit svou postavu. Musíte to pustit z hlavy, protože jinak vás to pořád otravuje. V tomhle případě jsem se své postavy nemohla úplně vzdát, ale v mezičase jsem pracovala, což je docela zvláštní pocit. To, jak jednoduché bylo vklouznout zase zpátky do téhle role, je divné. Nevím, jestli je to tím, že se mám k čemu odvolávat, jako ty knihy, nebo protože jsem prostě věděla, že se musím vrátit. Nevím, ale je to dobrý pocit. Jako bych se konečně mohla uvolnit, ten tlak je pryč.

Ale nezpůsobuješ si ten tlak trošku sama?

Kristen: Jo, mám ten pocit při každém filmu, který točím. Jde jen o to, že při tomhle jsem musela čekat rok. Pokud na daném příběhu, nebo té postavě, na níž právě pracuji, není něco, co je potřeba doslova doplnit - myslím tím dovršit - pokud už to nebylo předtím ukázáno, pokud už to není zažité, je to pouhý příběh a ještě to není hotové. Takže dokud ten film nemáte hotový, nacházíte se v bodě, kdy máte zkrátka možnost danou postavu zabít, zničit. Pokud se vám to nepovede věrně zobrazit, nikdo jiný už nikdy neuvidí ty rysy a vy se z těch zážitků nic nenaučíte, protože jste to prostě neudělali správně.
Takže ano, pro tu myšlenku prožít si něco, co považuju za užitečné a možnost, že se ostatní lidé následně poučí skrze mé vlastní zážitky, pro to bych udělala cokoli. Klidně bych kvůli tomu skočila z útesu. Počkat! Ve filmu vlastně skáču z útesu! Perfektní (směje se).

Videorozhovor z Kristen

29. listopadu 2009 v 18:17 | MaRčIčInKa229
Super video s Kristen..je to rozhovor o New Moon ! škoda že to není s titulkama :(

Kristen Stewart - rozhovor

29. listopadu 2009 v 18:15 | MaRčIčInKa229
Tak jsem našla asi už trochu starší rozhovor s Kris. Ale je docela zajímavý! Třeba tam vysvětlovala tu scénkuna MTV Movie Awards!
P.S. Hodila jsem to do překladače, nechtělo se mi to celý překládat, bylo to ve slovenšitě, tak tam možná budou nějaký slova slovensky....

Rozhovořík z Kristen Stewart

29. listopadu 2009 v 18:14 | MaRčIčInKa229
19tiletá Kristen Stewart získala místo v pop-kulturní historii. Právě toto jí způsobila její hlavní role ve filmu Twilight, film založený na populárních knihách o upírech, vlcích a dospívajícím životě ve městě Forks ve Washingtonu. Postava Stewart, Bella je nováčkem ve Forks a právě tam se musí vyrovnat s novou školou a skutečností, že její budoucí přítel Edward Cullen, kterého hraje Robert Pattinson je 104 let starý a nesmrtelný upír.

Vzhledem k tomu, že Twilight posedlost stále neklesá, a pořád ovlivňuje mladou společnost. Překvapující je, že úspěch filmu není všechny (s dnešním dnem si film vydělal už 380 milionů dolarů po celém světě). Stejně tak, že další díly už jsou na obzoru: New Moon, který bude v kinech v listopadu a Eclipce v příštím roce. Ale rostoucí šílenství Twilight má i nějaké nevyhnutelné důsledky:

Kristen Stewart Životopis

29. listopadu 2009 v 18:12 | MaRčIčInKa229
Základní informace:
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 9. 4. 1990
Místo narození: Los Angeles, Californie, USA
Znamení: Beran
Výška: 168 cm

Filmografie:
Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství.

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007), kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavních rolí Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson). V roce 2009 můžeme Kristen vidět v pokračování Twilight sagy: Nový měsíc. V roce 2010 v Zatmění a v roce 2011 v Rozbřesku.

Paulína Ištvancová

29. listopadu 2009 v 13:41 | MaRčIčInKa229
Paulína Ištvancová je soutěžící v soutěži Československá Superstar. Narodila se a žije v Dolné Krupé. Spolupracovala s Dominikou Mirgovou jako její vokalistka.!


Nikoleta Balogová

29. listopadu 2009 v 13:39 | MaRčIčInKa229
Nikoleta Balogová je soutěžící v soutěži Československá superstar.Její matka pracuje jako zpěvačka na Kanárských ostrovech a proto se musí starat společně s otcem o sourozence.