Chcete novou povídku...?
Hledám spoluadminku:)
Hodnotím blogy Klik:)     
Black List Klik:(

                  

Říjen 2009

Rozhovor z Matthew Lewisem

31. října 2009 v 16:14 | MaRčIčInKa229

Matthew Lewis hraje jednu z vedlejších rolí ve filmech o čarodějnickém učni jménem Harry Potter. Matthew zde hraje postavu Nevilla Longbottoma, který s Harrym pobývá na stejné koleji a zároveň je jeho spolužákem.


!!Rozhovor najdete v Celém článku!!


Daniel v dokumentu o Holocaustu

31. října 2009 v 15:40 | MaRčIčInKa229
Daniel Radcliffe propůjčil svůj hlas jako vypravěč v krátkém dokumentárním filmu organizace HMD Dědictví naděje (The Legacy of Hope), který vznikl pro vzdělávací účely při příležitosti památného dne holocaustu (Holocaust Memorial Day; HMD).

Dokument nám představuje tři oběti holocaustu, které vyprávějí, jak přežili holocaust a jak začali nový život v Británii.
Každý přeživší se s námi podělí se svým osobním příběhem ztráty, přežití, obnovy a síly a na závěr vyzvou diváky, aby se staly součástí "dědictví naděje", aby přispěly k vytvoření spravedlivějšího a tolerantnejšieho světa. Daniel Radcliffe v roli vypravěče osadí každý příběh do historického kontextu.Organizace HMD patří mezi ty, které Daniel Radcliffe podporuje.

Natáčela se dnes Bitva o Bradavice?

30. října 2009 v 20:53 | MaRčIčInKa229
Chris Rankin (Percy Weasley) na svém twitter účtu zveřejnil zprávu (status), kterou rychle přebírají všechny HP stránky světa.

29.10.2009 Chris píše: "Jsem v hotelu, těším se na zítřejší natáčení, ačkoliv nejsem nadšený z budíčky o páté ráno ... zítra bude na natáčení 43 důležitých postav ...!"

Vyvstávají dvě základní otázky:
a) O jakou scénu půjde? Zdá se, že začíná Bitva o Bradavice!
b) Kdo přesně patří do té skupiny 43 postav? Hm, tolik možností!
harrypotter-world.blog.cz

Brzy bude svatba

29. října 2009 v 10:48 | MaRčIčInKa229
Svět obletěla zpráva o tom, že brzy by se měly objevit podrobné informace ohledně svatby Fleur Delacourová (Clémence Poésy) a Billa Weasleyho (Domhnall Gleeson) v Doupěti.
Novinkou pro nás je to, že v knižním vydání sedmého dílu ságy se vůbec nezmiňuje přítomnost Madame Maxime (Frances de la Tour) na svatbě. Herečka, kterou jsme naposledy mohli vidět v ohnivém poháru si zahraje znova.

Další informace se týká bratrů Weasleyových.
Bill Weasley bude mít na obličeji škrábance, důsledek jeho nebezpečného povolání a George Weasley bude mít provázané chybějící ucho, o které přišel během bitvy při převozu. A v neposlední řadě zde máme informace o Hermioně a rodičích. Tvůrci slibují zajímavou scénu při změně vzpomínek!

Povídka HP ♥

27. října 2009 v 16:30 | MaRčIčInKa229
No tohle je taková povídka Nenapsala jsem to já! Ale hrozně se mi to líbí. PoZoR!! Kdo nečetl 7. díl a chce si to nechat jako překvapení nečíst! Obsahuje informace jak vše skončí
Klik --> Celý článek

HP-Povídka

27. října 2009 v 16:28 | MaRčIčInKa229
Hermiona probidil sluneční paprsek.Posadila se na posteli a koukla se na kalendář,který ji visel na stěně.Dnes by měla odjet za Harrym a Ronem do Doupěte a ona ještě nemá sbaleno!Rychle vyskočila z postele,soběhla do koupelny,kde udělal raní hygienu,převlékla se z pyžama a začali si balit kufr.Museli si sbalit i věci do Bradavic,protože jako každý rok,jela na poslední dva týdny prázdnin do DOupěte a pak rovnou do Bradavic.Sedla si k posteli a otevřela před sebou velký kufr,který ještě zvětšila kouzlem.Začala do něj skládat učebnice,kotlíky a plno dalších věcí,které potřebovala k výuce.Jakmile měla zbaleny věci do školy začala do kufru skládat i oblečení.Nejdříve tam složila školní hábity a na to začala dávat věci,které používá normálně.Na jednu stranu kufru složila džíny,na druhou trika a mikiny.Zavřela kufr a podívala se na hodinky.Bylo 9:30hod. a tak si oblíkla mikinu,vzala kufr a sešla na snídani.Rodiče byli na dovolené u babičky a tak si udělal rychle snídani,najdela se a pak kouzlem umyla nádobí.Byla už měsíc plnoletá.Každou chvilku by se měla přemístit k Vydrníku u Svatého Drápa.NEmohla se dočkat až konečně uvidí Rona a Harryho.Po chvilce dívání se na uklizený byt vyšla před barák.Silně uchopila kufr a s hlasitým PRÁSK se přemístila k Vydrníku,kde na ní měli čekat kluci.
Po chvíli opět ucítila pod nohama zem.Rozhlédla se kolem sebe,ale ani jdenoho z chlapců neviděla.To určitě ještě spí pomyslela si Hermiona,protože si nato začínala už zvykat.většinou,když přijížděla do Doupěte,tak kluci spali a nebo ztratily pojem o čase.Neměla jim to za zlé,vždyť i ona tady často zapomínala na čas.Vyšla tedy směrem k Doupěti a táhla za sebou kufr,kdyby si juí náhodou všiml nějaký mudla.Po chvíli chůze zahlédla jak k ní příbýhá Harry s Fredem nebo Georgem,Po chvíli si všimla,že je to Fred.Chlapci k ní po chíli doběhli a usmáli se na ní.Hermiona úsměv oplatila,ale z toho Fredova se jí podlamovala kolena.
"Ahoj"pozdravil jí HArry
"Ahoj"pozdravil i Fred
"Ahoj"ozval se pozdrav do třetice,tentokrát od Hermiony.
"Promiň,že jsem nepřišel dřív,ale..."
"ztratil jsem pojem o čase"dokončila za něj větu Hermiona s úsměvem.
Harry se musel taky usmát
"Kde je Ron?"zeptala se Hermiona
"No neříkej,že bysi tady měla radši mýho milovanýho brášku"řekl na oko dotčeně Fred
"To jsem neřekla.Jen mě zajímá jestli pořád ještě spí a nebo pořád ještě snídá?"Zeptala se Hermiona s úsměvem
Harry s Fredem se začali strašně smát,Hermiona Rona znala až moc dobře.
"Ron se před chvíli probudil a když dovolíš budu recitovat"řekl Fred a čekal co mu nato HErmiona odpoví.
"Můžeš citovat"odpověděla Hermiona pořád s úsměvem.
"Hermiona chvíli počká,kdežto snídani mi někdo sní"napodobil Fred až moc dobře Ronův hlas a Hermiona se začala strašně smát a HArry se k ní přidal.Když se hermiona uklidnila vzal jí HArry kufr a šli do Doupěte.
Hermiona se zastihla jak pořád pokukuje po Fredovi.V jednu chvíli se na něj upřeně dívala a Fred si toho všiml a široce se na ní usmál.Z toho úsměvu se jí zase podlomila kolena.Dorazily do doupěte a HErmiona byla ráda,když se dostala do pokoje,kde si odložila kufr.Po chvíli za ní přišel Harry.
"Mio?"zeptal se opatrně a Hermiona věděla,že se chce zeptat na něco důležitého a že má zároveň strach,že ho ukamenuje až se jí nato zeptá.
"Ano?"odpověděla otázkou Hermiona.
"Tobě se Fred líbí,že jo"Harry se už neptal,spíš to HErmioně oznamoval,kdyby si toho náhodou nevšimla.
"Trochu ano"přiznala a cítila jak se začíná červenat
"Tak to je fajn"řekl Harry a hned z pokoje zmizel.Hermiona za ním nechápavě koukala,ale po chvíli se dveře pokoje otevřely znovu a v nich stál tentokrát Fred.
"Ahoj.Můžu?"zeptal se.
"Jasně"odpověděla Hermioan a cítila,že začíná zase rudnout.
Fred přistoupil až k ní a sedl si vedle ní na postel.Podíval se jí do očí.Hermiona mu pohled oplatila a měla pocit,že se brzy v těch světle modrých očích utopí.
Fred natom byl podobně.Díval se jí do oříškových očí a nemohl se od nich odtrhnout.
Po chvíli se začali přibližovat a nakonec se jejich rty setkali.začali se jemně líbat,ale pak dotoho začala pronikat vášeň.Po chvíli zaskřípaly dveře,ale ani jedne z nich si toho nevšiml.
Ginny,která šla pozdravit Hermionu(do svého pokoje) rychle opět zavřela a čekala přede dveřmi.Po chvíli dorazil Rona rozrazil dveře do pokoje,těšíc se až pozdraví Hermionu.
Dvěře silně bouchly a Hermiona s Fredem se od sebe rychle odtrhli.Podívali se natoho kdo je vyrušil a všimli si Rona jak stojí ve dveřích a směje se.
"Konečně si se Frede dočkal"řekl a Ginny se pohledem Hermioně omluvila.
"Jo Rone,konečně"odpověděl s klidem Fred a dal Hermioně pusu na tvář,chytil jí kolem pasu a hermiona zářila štěstím.Bylo to dokonalé.Skvělé prázdniny.
Doufala,že si ty dva týdny ještě patřičně užije

Miley Cyrus rozhovor pro Magazín Elle

27. října 2009 v 16:11 | MaRčIčInKa229
Miley Cyrus se chystá vstoupit do vysoké módy "Middle America", toto řekla hvězda "Hannah Montany" v srpnovém vydáním časopisu Elle.
"Bože můj, já jsem se tak radovala!" řekla k její nové kolekci s Maxem Azariem pro Wal-Mart. "Je to hodně venkovský, splývavé topy, hippie, uvolněné a sexy, aby to bylo trošku chladnější je to smíchané s English-Rocker-Esque. Kabáty, knoflíky, díry, chladné barvy. Tyto džíny jsou moje nejoblíbenější z celé kolekce. Protože to bude doslova skvělé pro Střední Ameriku, a to bude skvělé pro děti, které opravdu chtějí být v módě, ale nemají to k dispozici. "

A dodala, že ona jako hvězda platí za oblečení hodně.
"Já bych zaplatila 500 dolarů za džíny, které se mají prodávat za 20 dolarů," řekla. "Jsem opravdu ve vysoké módě"

Pokud její styl vypadá dospěle, je to proto, že 16-ti letá hvězda vyrůstá, svoji dospělost ukazuje i ve photoshootu pro mag a mluví o svém vztahu, který již skončil, s 20-ti letým modelem Justinem Gastonem .
"Jsme spolu, a pak znovu, nejsme," řekla při rozhovoru. "Někteří lidé nás viděli jako přátele, a tak aspoň nebudou mít důvod, proč se zabývat naším vztahem. Určitě si říkali, 'Je to divný, nejlepší přátelé by spolu neměli randit!' Ale prostě je to osoba, se kterou chcete strávit zbytek života- já neříkám, že teď mluvím o něm- proč se prostě vedle někoho probudíte a nechcete s ním jít ven? "
Miley také odhalila blízký vztah s ex-přítelem Nickem Jonasem, u kterých prý byla jen fáma, že jsou zase spolu.

"Je to těžké pro nás všechny," řekla. "To je důvod, proč jsme si s Nickem a Demi (Lovato) tak blízko. Existuje tolik lidí, kteří vás můžou využít. Ale já a Nick a Demi od sebe nic neočekáváme. My víme nejlépe co se děje. Dobře si teď rozumím i s Taylor (Swift). "
Dokonce i v 16 se Miley stále ptá na důležité věci svého otce.
"Neptám se ho například jestli si můžu jít spravit zuby nebo ostříhat vlasy," řekla. "Vždycky se mu to líbí. Je jako každý jiný táta!"

Miley Cyrus - Rozhovořík

27. října 2009 v 16:09 | MaRčIčInKa229

Co má Miley Cyrus doopravdy ráda? Jak si odpočine? Čím je posedlá? Jak by měl strávit svůj perfektní den? Dočtete se více v rozhovoru s představitelkou Hannah Montany....

Ahoj Miley! Jak by jsi chtěla strávit svůj perfektní den?
Miley: ,,V současné době jsem ráda, když můžu spát! Jsem noční sova, která zůstvá déle vzhůru. Pak musím v šest hodin vstávat a než se naděju na spánek mi zbývají dvě hodiny. To je důvod, proč bych svůj perfektní den strávila spaním a nebo u bazénu se svou mamkou."

Jakým nejlepším způsobem odpočíváš?
Miley: ,,Miluju být doma - zvláště u bazénu. Na našem dvorku máme vodopád a je to nádhera. Je to nádhera, sedět tam sama. Ve skutečnosti se mi líbí, když můžu být všude sama. Miluju být sama.
"
Co jiného děláš ve svém volném čase?
Miley: ,,Mám ráda jízdu na svém kolem a pak ráda čtu. Také sleduji filmy dlouho do noci. Zůstat dlouho vzhůru je skvělé, je to opravdová relaxace. Je to jediný čas, kdy všichni spí a tak můžu mít čas jen sama na sebe."

Počkej chvilku....neuvedla jsi že máš ráda nákupy! Nelíbí se ti nákupy?
Miley: ,,Miluju, miluju, miluju když můžu jít nakupovat! Která holka nemá? Teď nemám moc času na nakupování ale když můžu, usiluji o to."

Kde máš všechno své nové oblečení:
Miley: ,,Mám doma velkou šatní skříň. Moje skříň je ta nejlepší na světě, lepší jsem neviděla. Je obrovská a je naplněná přes okraje. Miluju oblečení!"

Jsi i něčím jiným posedlá?
Miley: ,,Jsem totálně posedlá twitterem. Miluju to. Vždy píšu a chatuji se svými fanoušky. Je to zábava. Mám ráda twitter."

A co cestování? Chtěla bys mít cestu kolem světa?
Miley: ,,Určitě! Extisuje spousta věcí, které chci udělat! Ráda bych vzlétla a vydala se do Evropy, jen kdyby to nebylo tak obtížné."

Jak se ti líbilo cestování zpět do Nashvillu, kde jsi natáčela film Hannah Montana: The Movie?
Miley: ,,Bylo to úžasné! Byla jsem hrozně moc ráda zpět v Nashvillu je to nádherné místo a hlavně místo, kde jsem vyrůstala. Moc se mi líbilo jak tam vše bylo klidné. Milovala jsem ten mír a ticho. Bylo to úžasné."

A jak jsi strávila svůj ideální den v Nashvillu?
Miley: ,,Ooh, mám ráda tuhle otázku. Jen jsem odpočívala a užívala si klid a pohodu. Víš co? Opravdu jsem chtěla strávit víš času v Nashvillu. Natáčení bylo dlouhé a byla jsem tam nejdéle po tom, co jsem odjela. Doufám že se tam někdy zase přesunu."

Znamená to, že chceš opustit Hollywood?
Miley: ,,Ještě ne! Ale při natáčení filmu mi opravdu chyběl domov. Když publikum odešlo z filmu, opravdu jsem se tam cítila jako doma. Doufám že chápou Nashville protože Nashville je pro mě všechno. Nashville je kdo jsem já."

Pojďme se vrátit ke tvé oblíbené posedlost...Jakou knihu jsi naposledy četla?
Miley: ,,Právě jsem dokončila knihu s názvem 'Catcher In The Rye'. Je to vážně skvělá knížka. Pokud jste o tom neslyšeli, doporučuji. Je to od JD Salinger a je to trošku klasika."

Kde vidíš sebe za 10 let?
Miley: ,,Doufám, že za deset let budu stále pracovat. Miluju dělat filmy a tak doufám že je ještě několik let dělat budu. Ale je tu taky malá naděje že se stanu trochu usedlou."

Co tím myslíš?
Miley: ,,No, můj život je bláznivý v každém okamžiku, takže by bylo skvělé, vést za 10 let normální život. Ráda bych dodělala filmy a vypnula - ale doufám že budu mít šanci strávit hodně času se svou rodinou. To by bylo opravdu velmi skvělé.


Rozhovor s Miley+Beauty jako ona

27. října 2009 v 16:07 | MaRčIčInKa229
STARS: Miley Cyrus - foto

Všechen čas teď Miley věnuje natáčení nového filmu The Last Song a koncertování, ale i přesto si na nás udělala čas a řekla nám pár svých top beauty triků, otevřeně promluvila o smrti kamarádky i o Nickovi z Jonas Brothers, který jí byl tehdy největší oporou!


 • xxx: Miley, co je pravdy na tom, že končíš s "Hannah Montanou"?
  Miley: To je blábol! Samozřejmě, že nekončím. "Hannah Montana" je můj život! Nemám tušení, odkud se tahle fáma mohla vzít. Natáčet "Hannah Montanu" byla neuvěřitelná zábava! A to jak v seriálu, tak ve filmu.
 • xxx: Prozradíš nám "pikošky" z natáčení?
  Miley: To, že se mnou ve filmu hrál i můj táta, všichni vědí. A to bylo docela zábavné! Když jsem měla mít líbací scénu, sledoval mě jako ostříž, co a jak s Lucasem děláme, aby to náhodou nezašlo někam dál. Jinak myslím, že kdyby trvalo natáčení trochu déle, možná bych se do Lucase zamilovala. Je to úžasný bavič, věčně má v kapse nějakou blbinu nebo vtípek a je moc milý. Ale na sbližování nebyl čas. Stali se z nás aspoň hodně dobří kamarádi. Nebudu vám ale lhát! Líbačka s ním byla dost vášnivá:-)
 • xxx: Už víš, co budeš dělat o prázdninách?
  Miley: Ty se mě netýkají! Budu točit nový film The Last Song a v každé volné chvíli koncertuju. Na lenošení není vůbec čas. Někdy mě to mrzí, protože moje kámošky budou u vody se svými kluky a já budu zavřená ve studiu. Snad až bude hotovo, třeba někdy na podzim s kámoškami vyrazíme k moři.
 • xxx: Postrádáš někdy normální teenagerovský život?
  Miley: Někdy možná maličko. Přestože jsem hodně na cestách, dělám úplně normální věci jako ostatní holky. Chodím s kámoškami nakupovat nebo do kina, objednávám si pizzu s kolou nebo pořádám DVD večery a pyžamové párty.
 • xxx: A najdeš si ještě chvíli na svého kluka?
  Miley: Bohužel ne! Už jsem single. Myslím si, že by to se mnou při mém bláznivém životě nikdo nevydržel. Jsem neustále v tahu a jsem všude sledovaná. Takhle se vést vztah vážně nedá. To byl taky jeden z důvodů rozchodu s Justinem. I když jsme se měli moc rádi, prostě toho na nás bylo nějak moc!


  Miley bude znovu zpívat na plátně

  Spisovatel Nicholas Sparks pro Miley napsal knížku jménem The Last Song, která sice vyjde až na podzim, ale už teď se zpracovává do filmové podoby. Miley si zahraje rebelku, která musí strávit prázdniny u svého táty, s nímž nemá zrovna dobré vztahy! Jak jinak může tahle "disneyovka" skončit než happyendem... Postupně se tihle dva totiž začnou sbližovat díky svému společnému koníčku, kterým je hudba! Navíc, Miley potká úžasného kluka, se kterým zažije dooost romantické i vášnivé scény. Je jím sexy hezounek Liam Hemsworth. Máš se tedy rozhodně na co těšit!

 • xxx: Znamená to, že s kluky vůbec neflirtuješ?
  Miley: Ale to jo! Baví mě si s kluky trošku hrát a motat jim hlavu, ale to je všechno. Mezi kluky mám spíš kamarády. Zažíváme spolu spoustu legrace, ale o víc tu nejde! Navíc mi připadá skvělé být holkou, kterou nikdo nedostane:-)
 • xxx: A to jsi mi nahrála! Nick Jonas je tvůj dobrý kamarád, nebo jsi s ním někdy chodila, jak se často psalo?
  Miley: Nick mi stál celý rok po boku a ukázal se jako nejlepší kamarád, jakého jsem kdy měla. Byl mojí oporou a vším, co jsem potřebovala, abych se dostala z tragédie, která se před dvěma lety stala. Zemřela moje nejlepší kamarádka a já se úplně sesypala.
 • xxx: To je mi moc líto, Miley! A co se tvé kamarádce stalo?
  Miley: Byla velmi nemocná a už se bohužel nemohla uzdravit. Měla nemoc, která se jmenuje mukoviscidóza. Je to dědičné onemocnění látkové výměny, při kterém se v orgánech, jako jsou například plíce, tvoří tuhý, zánětlivý hlen, který všechno ucpe. Tenhle hlen byl živá půda pro bakterie a postupem času zničil okolní tkáně. Prostě strašné! O téhle nemoci jsem si zjišťovala snad všechno, ale nemohla jsem kámošce už nijak pomoct. Nikdy na ni nezapomenu!
 • xxx: A v těchto těžkých chvílích ti byl Nick nablízku?
  Miley: V tu dobu jsem byla na turné a nemohla jsem jít ani na pohřeb. Bylo to šílené a myslela jsem, že se fakticky zblázním! Byla jsem úplně vyřízená a do toho jsem MUSELA koncertovat a bavit lidi. Celou dobu se mnou byl Nick, pečoval o mě a staral se o mě každou vteřinu. Bez něho bych byla ztracená!
 • xxx: Mluvíš o něm opravdu krásně, nechybí ti?
  Miley: Popravdě ano! V životě jsem asi neměla ještě nikoho tak ráda jako Nicka.


  Nejúčinnější beauty tipy od Miley:


  Nákupy

  Nákupy "Miluju hadříky a jsem závislá na nakupování. Nejradši pořizuju zajímavá trička, kraťásky, šaty, kozačky... prostě všechno!" Buď jako Miley a pořiď si tričko Nike.

  Make-up

  "Doma se vůbec nemaluju. A když jdu třeba ven, tak se líčím jen lehce: pudr, řasenka a lesk na rty - víc nepotřebuju. Zkus třeba: minerální sypký pudr Giordani Gold (Oriflame, 399 Kč), řasenka Volume Flash MAX (RIMMEL London, 189 Kč), lesk na rty Watershine Gloss (Maybelline, 99 Kč)

  Zkrášlovače

  "Když špatně spím, vždy mám opuchlé oči. To přichází na řadu okurka, ta na splasknutí pomáhá nejlíp. Do 10 minut vypadám fit!"

  Zdravé vlasy

  "Na kondicionéry nedám dopustit, protože jinak bych měla vlasy kvůli neustálému narovnávání a česání úplně zničené." Vyzkoušej: pěnový kondicionér pro zvětšení objemu Volume Sensation (Nivea, 70 Kč)

  Jahodová pusinka

  "Úplně zbožňuju balzámy na rty! Minimálně pět jich mám vždycky s sebou. Jo a musí to být jahodová příchuť!" To che: balzám na rty Lip Balm s vůní a chutí jahod (Body Basics, 149 Kč)

Rozhovor z Miley

27. října 2009 v 16:05 | MaRčIčInKa229
Podporovala tě
škola ve tvých snech
?
Učitelky věděly, že chci zpívat, protože jsem chodila do sboru. Ale nemyslím si, že by si uvědomovaly, jak to vlastně mám. Ve škole nebyla žádná poradna pro kariéru, takže nikoho moc nezajímalo, co chceš dělat. Když už se někdo zeptal, řekla jsem pravdu. Když mi to chtěli rozmlouvat, naprosto jsem vypnula! V takových chvílích si musíš věřit.
Kdo ti dával odvahu?
Kamarádi byli skvělí, vždycky se na mé vystoupení přišli podívat. Největší podporu jsem ale nacházela v rodině a managementu. Chovali se neuvěřitelně. Je strašně důležité mít kolem sebe lidi, kteří v tebe věří stejně jako ty sama, protože existují chvíle, kdy se o ně potřebuješ opřít. A můžu říct, že oni nikdy nezklamali.
Jak jsi vplula do pravidel hudebního showbyznysu?
Po pravdě, nějaké záležitosti kolem byznysu mi unikly a byla jsem z toho pěkně zmatená. To je taky jeden z důvodů, proč vedle sebe musíš mít lidi, na které je spoleh, podporují tě a jednají narovinu. Dělají rozhodnutí v můj prospěch a já vím, že je to tak správně.
Co když narazíš na odmítnutí?
Měla jsem štěstí, každý mě vždycky chtěl slyšet zpívat, takže nebylo třeba řešit moc případů odmítání. Každopádně musíš zůstat pozitivně naladěná k jakémukoliv úspěchu ve svém životě - prostě ze sebe smeť všechnu negativitu.
Proč myslíš, že tě potkal takový úspěch?
Od začátku jsem všechno říkala napřímo, snažila se o vstřícnost a dávala najevo "taková jsem, cítím se šťastně a chci taková i zůstat". Takhle jsem se otitulovala a pak se nikdo ani nepokusil nastylizovat mě do popové princezny. Věděli, že do toho nepůjdu, nebyla bych to já.
Jak na tebe ostatní reagují teď, když jsi slavná?
Zůstávám v kontaktu se svými přáteli, ti se nezměnili. Ale nemám si co říct s nikým, kdo se mnou není v pohodě. Pokud mě někdo pomlouvá nebo kritizuje, ignoruju ho. Když se budeš zabývat maličkostmi, nezbude ti čas na ostatní, důležitější věci.
Je tvůj život takový, jaký sis ho vysnila?
Na patnáctiletou holku se to všechno událo děsně rychle. Podepsala jsem smlouvu, natočila první desku a pak to vylítlo a explodovalo... Velká změna a obrovská zkušenost, ale musím říct, že si to užívám. Žiju svůj sen. Je to tvrdá práce a někdy jsem ze všeho strašně unavená - ale toužila jsem po tom, tak to mám:-). Stát se zpěvačkou stálo za to.
Naučila ses vypořádat se s kritikou?
No... bez ní to nejde, tak jsem s tím dopředu počítala a doufám, že už mě žádná kritika nerozhodí. Nic moc proti tomu nezmůžeš, takže jediné, co ti zbývá, je připravit se na nejhorší. Hlavně se nenechat rozčílit každou špatností, kterou o tobě řeknou.
Poraď něco holkám, které chtějí dosáhnout svého snu.
Bude to znít tvrdě, ale... Není nic platné jen sedět v pokojíčku a snít. Zhmotni své představy a zkus je realizovat. Je to jediný způsob, jak dát o sobě vědět. Nesnaž se být za každou cenu jiná, prostě buď, jaká jsi. Vytěž ze své jedinečnosti.

Miley Rozhovor

27. října 2009 v 15:56 | MaRčIčInKa229
O hudebních vlivech...
,,Miluji Coldplay, The Killers a Johna Lennona a všechny frajery protože já mám nízký hlas. Ano, mám ráda tento zvuk, protože je to možná trochu ostřejší."
O nástrojích...
,,Miluju hrát na bicí. Učila jsem se hrát na klavír, basu a kytaru. Určitě se chci ještě naučit na více nástrojů."
Je težší televizní show nebo tour..?
,,Televizní show je o něco težší, protože jste na stejném místě každý den. Je to trochu nuda. S turné máte každý den něco nového. Nikdy se tam nenudíte. Po psychické stránce je turné těžké. Musíte stále pobíhat a to je únavné. Dnes jsem spala jen dvě hodiny, tak jsem trošku unavená. Nemůžete udělat tour, když jste unaveni jinak by jste se během show zhroutili."
O její první práci v bussinesu...

Miley Cyrus rozhovor

27. října 2009 v 15:56 | MaRčIčInKa229
Bg:Miley, co je pravdy na tom, že končíš s ,,Hannah Montanou''?
Miley:To je blábol!!Samozřejmě, že nekončím, ,,¨Hannah Montana'' je můj život!Nemám tušení odkud se tahle fáma mohla vzít.Natáčet ,,Hannu Montanu'' byla neuvěřitelná zábava!A to jak v seriálu, tak ve filmu.
Bg:Už víš co budeš dělat o prázdninách?
Miley:Ty se mě netýkají!Budu točit nový film The Last Song a v každé volné chvíli koncertuju. Na lenošení není vůbec čas.Někdy mě to mrzí, protože moje kámošky budou u vody se svými kluky a já budu zavřená ve studiu.Snad až bude hotovo, třeba někdy na podzim a kámoškami vyrazíme k moři.


Něco new o Ashley

27. října 2009 v 14:38 | MaRčIčInKa229

Friday, September 11th, 2009 Pátek 11.září 2009

Ashley Tisdale půjčuje ruku a provádí koncert
Drew Barrymore nemá nic společného, ale láska k Ellen Page
Tyra Banks čelí nepříjemné otázky v rozhovoru Nightline
Kate Beckinsale je základní černá sluší
Kathy Griffin a George Takei plus osm?
Jack Nicholson může plavat a kouřit současně
Mischa Barton je zpět a lepší než kdy jindy
Octomom pozván Michael Jackson je [...]

rozhovor s Ashley Tisdale♣

27. října 2009 v 14:33 | MaRčIčInKa229
Red.:Ahoj,jak se máš?
Ash.:Super
Red.:Ty prý chystáš nové album....už víš jak se bude jmenovat?
Ash.:To ještě ne...
Red.:A víš alespoň kdy vyjde?
Ash.:Nejspíš v dubnu.
Red.::V médiích se často mluví o tom,že se Zac rozešel s Vanessou a Teď prý chodíte spolu.Je to pravda?
Ash.:Tak to rozhodně NE!!!Zac je sice super,ale pro mě je jako brácha...S Vanessou jim to klape a doufám že jim to vydrží...
Red.:A jaký by měl být tvůj přítel?
Ash.:Určitě by měl být věrný a upřímný...to je pro mě nejdůležitější....
Red.:A chystáš v nejbližší době nějaké turné?
Ash.:Plánujeme na začátek příštího roku.....
Red.:Děkuji moc za čas a ahoj !
Ash.:Ahoj ! (smích)
Zdroj:Německý časopis Yam....

Rozhovor s Ashley Tisdale o High school musical 3

27. října 2009 v 14:30 | MaRčIčInKa229
Toto je rozhovor s Ashley Tisdale která povída o high school musical 3 senior years !!!!! Bohužel je to anglická verze ale myslím že těm co neviděly High school musical 3 senior years to bude stačit!!!!

exkluzivní rozhovor-Ashley Tisdale

27. října 2009 v 14:27 | MaRčIčInKa229

rozhovor

jsou milostné songy na tvé nové desce o tobě?

Něco určitě.Je to fajn

způsob,jak ze sebe dostat
různé pocity.Některé songy jsou věnované
mému rozchodu s Jaredem.

Ty umíš být i potvora?

Když jsem začala hrát Sharpay,říkala jsem si,
že nemáme nic společného.Byla jsem spíš
plachá.Dneska si ráda zaflirtuju,klidně nechám
kluka trochu vycukat.Život je krátký,tak proč
si ho neužít?


Co na tebe v tu chvíli zabere?Skládáš?

To ani ne. Třeba si textuju s kámoškou
nebo jdem s Vanessou nakupovat.Teda
my spíš přijdem do obchodu a všechno
nám tam cpou zadarmo :-)


Jak to máš jako star s klukama?

Ráda flirtuju, ale jsem radči,když
iniciativa přijde od nich.


Co na tebe zabíra?

Hodně chlapů to skouší s luxusníma
večeřema a drahýma dárkama.
Já ale nejsem snobka jako Sharpay,
to se mi spíš už hnusí.
Dávám přednost jednoduchosti.

Rozhovor s Ashley Tisdale o jejím albu (It´s OK.)

27. října 2009 v 14:24 | MaRčIčInKa229
Už minulý rok 2008 se začala šířit informace, že Ashley Tisdale plánuje vydat druhý album, a dnes už víme podrobnosti! Album se bude volat "Guilty Pleasure" (hříšné potěšení "a bude rockovější a vzrušující jako ten první. Prvním songom na albu je písnička" It's Alright, It's OK ", ke kterému bude i klip, dalšími písněmi jsou" Hot Mess "(o špatném chalanovi, který stále běhá na motorce), nebo" How Do You Love Someone? "(o úzkostlivě dívce, které sleduje rodičů jako se hádají). Tešiť se na něj můžeme v létě!


K: Radikálně si změnila účes, proč?
- Když jsem byla malá, měla jsem hnědé vlasy, líbily se mi, a tak jsem se chtěla k tomu vrátit. Poslední tři roky jsem byla blondýna, tak je tu změna!
K: Kdo tě inspiroval při tvorbě druhého alba?
- Jsem velká fanusicka Pink, mám strašne rada Katy Perry, také mě inspiruje Pat Benatar ...
K: Koho máš nejraději z lidí, s nimiž si už pracovala?
- Vanessa Hudgens je jedna z mých nejlepších kamosiek. Dobře si rozumíme i se Zacom Efron, proste tato banda z HSM byla moje první filmová rodina.
K: Co najabsurdnejšie si o sobě slyšela?
- Lidé někdy dokáží vymyslet fakt bláznivé věci. Já vím, kdo jsem a co je pravda. Jsem upřímná před svými fanoušky a oni vědí, co je skotočné a co ne ...


Cool Rozhovor s Ashley

27. října 2009 v 14:21 | MaRčIčInKa229
Právě jsem zhlédla tvé nové video pro It's alright,It's Ok.Kde jsi vůbec sehnala všechny ty roztomilé kluky?
Na konkurzu!(směje se=) Jsou rozhodně pastvou pro oči.Byla to v podstatě část mé pomsty.Přišla jsem do domu mého ex-přítele a vzala s sebou i všechny tyhle sexy kluky a pak se s nimi všude fotila.Je to něco co by jste si vždy přáli udělat,ale nikdy jste ještě neudělali.

Pojďme se teď bavit o tvém novém albu...Podílela jsi se prý na spoustě písní z něho.Jaká to pro tebe byla zkušenost?
Byla to hlavně zábava.Na prvním albu jsem se také autorsky podílela a na Guilty Pleasure jsem celkově napsala asi 4 písně.Měla jsem k dispozci spolupracovat s opravdu úžasnými talentovanými lidmi jako je Kara DioGuardi nebo Toby Gad,který napsal např. If I Were a Boy.


VideoRozhovor z Ashley

27. října 2009 v 14:19 | MaRčIčInKa229

Rozhovor Ashley Tisdale pro GLAM

27. října 2009 v 14:17 | MaRčIčInKa229
Jak si se zapojila do epizody "Extreme Makeover: Home Edition"? Proč si chtěla být její součástí?
Vždycky jsem byla fanynkou této relace. Moje rodina a já tuto relaci sledujeme každou neděli večer. Pokaždé, když to skončí citim se emotivně. Byla jsem nadšená, když my zavolali protože v jejich rodině mají holčičku Hannah, která je můj obrovský fanoušek. Můj otec také pracuje na stavbách a rekonstrukcích. Prostě jsem se musela stát jeho součástí. Spolu jsme dobrovolne pomáhali stavět rodině nový dům a kurník. Byl to opravdu skvělý zážitek. Měla jsem asi stejnou reakci když se stěhovali jako když jsem pořad sledovala v televizi. Bylo to tak emotivně. Měla jsem dobrý pocit.

Co tě nejvíce překvapilo?
Každý byl prostě úžasný. Překvapilo mě hlavně to, že všichni tito dobrovolníci relace skutečně chtějí pomoci rodinám. Tato rodina žila v úzkém prostoru a zasloužili si více. Je to vinikajuca rodina.

Jaký byl tvůj nejlepší zážitek z toho týdne?
Pravděpodobně, když jsem se setkala s rodinou. První reakce, když viděli jejich nový dům. Byly ohromen! A pak když vyšla ven Hannah tak se skoro zbláznila a rozběhla se ke mně a koči mi do náruče. Bez váhání! Skoro jsem sadla. Byla jsem strašně dojatá. Hannah je rozkošná. Zažila jsem skvělý pocit na konci.

Jaké je to pracovat s Ty Pennington (moderátor) as posádkou Extreme?
Jsou úžasný. Strašne vela procestovali. Sice nemaju mnoho epizod a domů, ale je to tam skoro jako cirkus - stále na cestách. Setkat se s mým otcem a kapelou, být jejich součástí bylo příjemně.

Je zrejme, že děti tě mají jako vzor. Chodíš pomáhat dětem?

Chci každému pomoci. Pokud vidím někoho v nouzi. Ať je to pomoci mým sousedem nebo tak. Je to dobrý pocit pomoci. Dělám to kolem Vánoc, každý rok. Chodím do dětské nemocnice navštívit děti a dát jim dárky.

Jaké jsou tvé oblíbené televizní pořady které sleduješ?

Jsem závislá na seriálech! Sleduji televizní kanál Tivo po celou dobu. Jsem faninku seriálů Dexter a 90210, znám ze seriálu pár osob. Také jsem začala dívat seriál Vampire Diaries. Ledva mam dost času, ale snažim se jejich dívat. Ach!

Jaká je tvoje najoblúbenejšia věc na podzim?
Moja naj věc je, když začne být chladnější počasí. To nejlepší co může být po horkém létě. Rada se oblékám do více vrstev a když se dostanu ke konci sezóny jsem vždy připravena skočit do dalšího.

Fotičky Ashley Tisdale pro TV

27. října 2009 v 14:15 | MaRčIčInKa229


Další Rozhovořík z Ashley

27. října 2009 v 14:12 | MaRčIčInKa229
-V tvojom new filme "Picture This" prejde tvoja postava "zmenárňou",no aj tak nie je extra pekná.Prečo?

Práve to, že neopeknie, je pointou! V mnohých filmoch štylisti zázračne zmenia škaredé káčatká na nádherné labute a ich vysnívaný chalan si ich potom všimne.Mňa si všimne ten môj už predtým a po zmene výzoru ide len o to, že sa moja postava stane sebavedomejšou.

-Veľmi dôležitou súčasťou filmu bol tvoj telefón.Brala si ho ako kolegu?

Haha! Niekedy som mala pocit, že mu štáb zriadi vlastnú maskérňu. Veľmi sa oň starali a dávali naň pozor!

-Ako si sa k tomuto filmu vôbec dostala?

Prečítala som si scenár a neuveriteľne sa mi zapáčil. Stvárňujem tam úplne niekoho iného, ako je Sharpay v HSM.Toto je jednoduchá baba, úplne obyčajná,akých je väčšina.

-Ako zvládaš médiá,bulvár,klebety...?

Žijem svoj život úplne normálne.Keď som doma,svoj voľný čas trávim najradšej s rodinou a priateľmi. Paparazzi sú však niekedy brutálne nepríjemní.Najradšej riešia záporné a nepríjemné veci.Za tie roky, čo ma otravujú, mi však "zhrubla koža".Snažím sa nevšímať si ich.

-Amerikou preletela fotka z tvojej dovolenky v zelených bikinách,ako si to vzala?

Bolo mi to fakt veľmi trápne.Bola som na dovolenke a bez toho, aby som sa nejako upravovala, som sa chcela isť surfovať a zrazu kum mne pribehlo 10 paparazzov.Určite som na tie fotky nebola hrdá, aj keď ich makazíny okomentovali veľmi pozitívne, vraj vyzerám fakt dobre,haha!

-Ovplyvnila zmena HSM z DVD titulu na kinofilm jeho tvár?

Máme ešte viac peňazí a všetko je teraz väčšie a krajšie.Režisér odviedol skvelú robotu. Trojka je v porovnaní s predošlými brutálne extravagantná!

-Aká je v trojke Sharpay?

Trocha vyrástla a dospela, no stále je taká istá.Snaží sa dostať štipendium a viete si ju predstaviť,aká je,ked niečo chce.Čo sa piesní týka, má vo filme jedno obrovské číslo so svojím bratom. Točili sme to tri dni! Počas jednej pesničky som sa musela päťkrát prezliecť!

-Nebolo natáčanie HSM3 trocha smutné, keďže ide o posledný film v serií?

Ano.Posledný deň sme mali problém čokoľvek dokončiť.Keď sme sa konečne prepracovali k poslednej scéne,bolo to neuveriteľne emotívne, lebo všetci sa máme veľmi radi.Skoro som si aj poplakala...

-Čo je viac cool - byť v rebríčku 100 najkrajších žien sveta alebo mať barbie s tvojou podobou?

Haha,obe záležitosti sú rovnako cool a z oboch som sa nesmierne tešila, tie bábiky sú naozaj krásne a milé.Keď som vyrástala, mala som ich veľmi rada.

Rozhovor z Ashley Tisdale Další

27. října 2009 v 14:06 | MaRčIčInKa229
O: Tancuješ, zpíváš a hraješ v Muzikálu ze Střední...Co nejvíce preferuješ?

A: No, rozhodně nejsem tanečník. Umím se dobře pohybovat ale více pro mne znamená herectví a zpěv. Herectví a zpěv je úplně něco jiného takže nemůžu říci, který z nich mám raději. Mám moc ráda oboje. Miluju hraní, protože jsem už hrála hodně rolí. Ale jsem také ráda za svou hudbu protože mě doplňuje. Mí fanoušci se mohli se mnou seznámit více skrz hudbu a to se mi líbí...Klátký Rozhovor s Ashley

27. října 2009 v 14:04 | MaRčIčInKa229
Jaká je slabina ve tvém stylu?
A:Pěněženky!A hlavně ty od návrhářů.Jsem do nich blázen.

Kdo je tvá módní ikona?
A:Hodně mě inspiruje Gwen Stefani.Líbí se mi jak zavádí nové trendy,protože já
jsem ten typ člověka co rád zkouší nové věci.

Úzké džíny nebo široké?
A:Miluju úzké džíny!Mám jich asi tisíc párů.Ok,ne zrovna tisíc,ale takových 70 párů mám určitě.

Kam by si šla výhodně nakupovat?
A:Mám ráda Hollister and Victoria's Secret PINK.
Moje oblečení určitě nemusí být vše od známých návrhářů.Je to taky o mixování a přizpůsobování.


Rozhovor z Ashley

27. října 2009 v 14:02 | MaRčIčInKa229
Je tu jeden super rozhovor s Ashley Tisdale..je starší,ale dobrej :)

O čem se mluví....
Ashley přiznala barvu. Nedávno prý prodělala plastiku nosu! A důvod? Za ten pravý (být krásnější) se zřejmě stydí, a tak svedla chirurgický zákrok na odchýlenou nosní přepážku....
Ashley je modelka, herečka a zpěvačka, kterou zná většina z vás asi hlavně díky High School Musical. Exkluzivně pro Girl! Je tu novoroční dopis přímo od Ash!

Něco o Ashley Tisdale

27. října 2009 v 14:00 | MaRčIčInKa229
GlitterFly.com - Customize and Share your imagesMůj dům je:nejlepší místo na relax

První věc,kterou udělám každé ráno: Vyčistím si zuby :)

Značka mého mobilu : Motorola Razor a Juicy Couture Sidekick od T-mobile.

O mém mazlíčkovi : Mám psa jménem Blondie.Je super

Cvičím : 3krát týdně s mým osobním trenérem

Nedávno jsem byla překvapená od : Mnoho lidí,kteří si mysleli,že jsem nosila make-up po celou dobu natáčení HSM
Moje oblíbené cereálie: Arašidovo-maslové s názvem Kapitán Crunch.

Oblíbená zmrzlina: Vanilková zmrzlina z Coffee Bean.

K večeři si ráda udělám : Mámin řecký salát

Chutná ti sushi: ne,fuj

Nejvíc cenná věc : kouzelný náramek od sestry

Moje televize je : Velká

Když ke mně přijdou přátelé: koukáme na filmy.

Nejoblíbenější televizní kanál: Disney a MTV

Co jsem si koupila za moje peníze: auto

Tv show, kterou nikdy nezmeškám : "Surface! "

Před tím než zemřu,chci: splnit všechny moje sny

Nejlepší na slávě je : Dostávaš zadarmo oblečení


Když mám 10 dolarů: koupím si hamburger a francouzské hranolky

Lidi možná budou překvapení,protože: jsem pracovala v supermarketu


Další Rozhovor z Ashley Tisdale

27. října 2009 v 13:57 | MaRčIčInKa229

Rozhovor z Ashley Tisdale

27. října 2009 v 13:57 | MaRčIčInKa229

Životopis Jessyho

27. října 2009 v 13:53 | MaRčIčInKa229
JESSE MCCARTNEY
Jesse Arthur McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New York City Ginger a Scotovi McCartney, má mladší sestru Leu a bráchu Timmyho. První velký zlom nastal v roce 1994 kdy v sedmi letech hrál na Brodwayi - The King & I. Jesse měl rád hudbu, proto se přidal do skupiny Sugar Beats, v roce 1997 byli nominovaní na cenu Grammy.

V roce 1998 se Jesse vrátil opět k hraní a oslavil úspěch jako Chandler v seriálu All My Children. V té době byl Jesse hodně vidět - vyhrál cenu pro nejmladšího herce (2001) a cenu za Nejlepší výkon v televizním seriále. Následovalo mnoho dalších nominací a ocenění - Nejzajímavější dětský herec a nejzajímavější mladý herec.

V roce 1999 se přidal jako nejmladší (12) do kapely Dream Street, kteří ještě před rozpadem roce 2002 získali platinu. Kariéra v Dream Street Jessemu přispěla taky pro jeho následný rozjezd na sólové dráze, ze začátků jmenujme např. Moderní popelka (Best Day Of My Life), Ella Enchanted (duet s Anne Hathaway Don't Go Breaking My Heart).

Pak se Jesse vrátil opět ke hraní a ztvárnil Bradina v oblíbeném seriále Summerlnad po boku Lori Laughlin, kterou známe ze seriálu Plný dům. V roce 2005 Jesse vyhrál Teen Hottie na Teen Choice Awards. Někteří si myslí, že tuto cenu získal hlavně proto, že byl vidět v Summerlandu. Natáčení skončilo u druhé řady, ale nebylo to naposledy, co jsme o Jessem slyšeli.

V šestnácti letech se Jessemu nabídky jen hrnuly, byl dost zaneprázdněný psaním svých textů a vydával své debutové album - Beautiful Soul (2004), kterého se prodalo na 1.5 milonů kusů - album bylo oceněno platinou. Dalším zlomem v jeho kariéře byly cesty po celém světě, kde si získával další tisíce fanoušků. Na turné Backstreet Boys v jejich ,Evropské tour' si Jesse zazpíval She's No You. Ve videoklipu se Jesse poprvé ukazuje se svou dívkou, Katie Cassidy. Poté vydává sigl a videoklip Because You Live.

Jesse a Katie se poprvé setkali v patnácti letech v Kalifornii při jednom z koncertů Dream Street, Katie se do backstage dostala se svým mažerem. Ale od té doby spolu ale nechodí - všechno začalo až v roce 2004. Katie je dcera Davida Cassydyho, který byl stejně slavný jako Jesse v sedmdesátých letech - seriál The Partridge Family. Katie se nedávno objevila ve filmech Click, When a Stranger Calls a brzy ji uvidíme i v novém pokračování úspěšného seriálu Dallas. Katie byla jednou na rande s jedním z členů Dream Street - s Gregem Rapusem, ale jejich vztah ji nijak nebral.

V roce 2006 Jesse natáčí film Keith, který je o sedmnáctileté dívce, která si myslí, že může mít všechno do té doby, než se objeví chlapec jménem Keith, kterého hraje Jesse. Film bude vysílá na Cannes film festival, objevily se i hlasy, že by měl být v kinech.

Druhým vydaným albem je Right Where You Want Me, pro které si Jesse složil jedenáct songů. Album představuje dvanáct úžasných songů - Can't Let You Go, Blow Your Mind produkoval John Shanks (mimo jiné spolupracoval s Natashou Bedingfield nebo Hansonem). Na albu je jeden zvláštní song, který vypráví o době, kdy to pro Jesseho nebylo jednoduché- zemřel mu kámoš kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Tři roky stará věc je teď uchovaná v singlu Invincible. Teď Jesse propaguje své album a dělá desítky rozhovorů, které později doplní tour. Jesse se vrátí k natáčení All My Children, kde si zahraje sebe, ne jeho dřívější roli Chandlera.

2 New Rozhovory z Jessem

27. října 2009 v 13:51 | MaRčIčInKa229

Rozhovor z Jessem pro Bravo girl

27. října 2009 v 13:45 | MaRčIčInKa229
http://jessemccartney.netsons.org/images/jesse_mccartney_wallpaper_3.jpg
•••Jesse McCartney•••
Rozhovor o holkách, stylu i jeho prvním rande...

Jaké bylo tvoje první rande???
Vzrušující! Bylo mi 13, té holce taky. Naši rodiče nás dovezli do nákupního centra a tam nás taky vyzvedli. Bože, jak jsem byl nervózní! Extra kvůli tomu jsem si vyčistil boty a dvě hodiny jsem přemýšlel, co bych si měl vzít na sebe.


To sis s tím dal ale práci! Je pro tebe u holky důležitý styl? Aby byla například sexy oblečená?
Ne, v žádném případě! Líbí se mi, když je holka sexy, ale neznamená to, že když není vyzývavě oblečená, nemá u mě šanci.

A co pro tebe znamená ,,být sexy"??
Jak holka vystupuje! Když vstoupí do místnosti a něco pozitivního vyzařuje, to mi připadá sexy! Může mít na sobě i džíny a tričko, to mi nevadí- naopak! Musí to být ten typ holky, která mi pak nejde z hlavy.

Chtěla bych slyšet ještě víc! Co by měla ještě mít, aby se ti líbila??
Měla by být úplně přirozená. A musíme si umět hezky popovídat. Připadá mi skvělé, když se holky zajímají o to, co se dějeve světě.

A připadáš si vlastně sexy ty??
(smích) Tedy jako sexuální symbol bych sám sebe opravdo neoznačil. Elvis Presley byl sexuálním symbolem- ale já?? Ne, to ne!

Bydlíš v Los Angeles. Potkáváš tam často hvězdy, jako je Ashley Tisdale nebo Zac Efron?
Jasně že jsme se už potkalina nějakých společenských akcích. S Ashley se pěkně povídá, proto si s ní rád dám nějaký drink a rád ji potkávám. Ale nic víc v tom není:) Zdroj:http://crazy-xd.blog.cz/0908/jesse-mccartney-pro-bravogirl

Další Rozhovor z Jassem

27. října 2009 v 13:43 | MaRčIčInKa229
Jméno a příjmení: Jesse Arthur McCartney
Narozen : 9. duben 1987
Místo narození: New York City
Sourozenci: brat Timmy(1996), sestra Lea (1991)
Jeho kariéra začala už v sedmi letech, kdy se svým kamarádem hrál v hudební kapele. V deseti letech zpíval v dětské skupině Sugar Beats, jejiž 3 albumy byly nominované na cenu Grammy. Ve dvanácti hrál ve skupině Dream Street, která se za nedlouho rozpadla po turné s Aaronem Cartnerem. V šestnácti se vydal na sólovou dráhua v roce 2003 mu vyšlo debutové album, které obsahovalo tři písničky (Beautiful Soul, Don't you, Why don't you kiss her)
Jeho první Ful sólo album se začalo natáčet v roce 2003 a jmenuje se stejně jako jeho debutová píseň Beautiful Soul. Všechny písničky, které album obsahuje napsal sám Jesse. V lednu roku 2005 získalo album platinovou cenu.
Zahrál si v: Punk d (2005), Summerland (2004), Pizza (2004), The pirates of central park (2001), All my children (1998- 2001)

Rozhovor s Jessem

27. října 2009 v 13:42 | MaRčIčInKa229
Jak jsi se dostal k muzice?
Moji rodiče byli velmi muzikální. Když mi bylo sedm, dělal jsem konkurz pro roli ,,Olivera" v krajském divadle a dostal jsem ji. Dělal jsem ho asi 3 roky a šel jsem dělat na The King a na Broadway.
Máš radši hraní nebo zpíváni? Proč?
Mám rád obě stejně.
Co radíš mladým zpěvákům nebo hercům?
Zůstaň sám sebou. Když to opravdu chceš, musíš proto opravdu pracovat.
Píšeš rád písničky?
Ano, píšu. Já jsem spolupisatel několika písniček na mém prvním CD a jsem připraven pracovat na novém.
Jaká je tvá oblíbená barva?
Oranžová.
Máš dobrou bezpečnost, když vystupuješ na place?
Mám jednoho chlapíka, který se mnou chodí všude a dohlíží na bezpečnost na mých koncertech nebo veřejném vystupování.
Jaká je podle tebe Austrálie?
Už jsem byl v Austrálii na pár dní a miluju ji. Těším se, až se tam znovu podívám. Je to takový krásný stát.
A jedl jsi někdy ,,Caramello Koala"?
Doposud ne, ale zní to super.
Máš přítelkyni a když, tak jak se jmenuje?
Ano, její jméno je Katie Cassidy. Je to herečka

SCHÁNÍM REPORTÁŽE!

26. října 2009 v 18:23 | MaRčIčInKa229
Chtěly By jste udělat Reportáž?Žádný Problém!Uděláme si reportáž o HP nebo o Demi Lovato jiné hvězdy ne.Pokud by někdo z vás chtěl rozhovor písne do Komentáříků a já tu pro toho prvního mám otázky:1.Od kdy z náš HP? 2.Koho máš z HP nejradši? 3.Jsi Fanouškem HP? 4.Jaký je tvůj nej díl? A pokud nechcete to co se týče HP dpovězte na otázky ohledně Demi Lovato: Líbí se ti Demi? 2.Odkud jí znáš? 3.Máš ráda Camp Rock? 4.Myslíš že je pravda že je se Selenou BF? no a to by stačilo zatím pp.

PLOSÍM HLÁSNĚTE PRO MĚ!

26. října 2009 v 17:34 | MaRčIčInKa229
Awojík Lidišky plosím vás hlásněte plo mě tady na téhle stránce http://maryka13.blog.cz/0910/sonf-zacina#komentare Moc mě tím potěšíte budu mocinky moc ráda a udělám vám za to diplomek já vám to ráda oplatím budu pro vás také ráda a věrně hlasovat zatim pp.

Jay Sean ft Lil' Wayne - Down

25. října 2009 v 17:13 | MaRčIčInKa229

Rupert Grint a Bill Nighty - Wild Target

24. října 2009 v 17:33 | MaRčIčInKa229

Photoshoot Entertaiment Weekly Emma a Rupert

24. října 2009 v 17:26 | MaRčIčInKa229

ot014666.jpg (172 KB)


harrypotter-world.blog.cz


Emmy nová fotka pro Russian Elle Magazine

24. října 2009 v 17:25 | MaRčIčInKa229
verky.blog.cz

Rozhovor s Avril

24. října 2009 v 15:40 | MaRčIčInKa229
Jak vznikají tvé desky?
Když vejdu do studia,
přesně vím,jaká moje další
deska bude.Miluji rychlé,
energické a šílené skladby,
protože jen ty zaručí,že
se dá během koncertu
uspořádat na podiu opravdová
megapárty.Moje poslední
alba jsou všechna taková.


Jak dlouho na jednotlivých deskách pracuješ?

Nevím přesně.Občas mi písnička
trvá hodinu,občas se na ní potím
týden.Například písničku The best
damn thing jsem napsala během
přestávky na cestě,když jsem se vracela
domů ze světa.Sešla jsem se tehdy
s Butchem Walkerem,autorem
skladby,v letadle a napsali jsme
ji spolu.Když jsem se provdala,
dala jsem si od hudby rok přestávku.
Ta se ale poněkud protáhla,protože
jsem dostala menší roli ve filmu
OSOBNí SPRAVEDLNOST.

V roce 2007 ses objevila
ve filmu FAST FOOD NATION.
Jak jsi na tom se zdravou stravou
ty?

Musím se přiznat,že i já občas do fast foodu
zabloudím.Během turné nebo zkoušek
není čas na pořádné jídlo a fast food je opravdu rychlý.
Když mám trochu víc času,rozhodně dávám přednost
lehkému a zdravému jídlu.

Rozhovor z Taylor Swift

24. října 2009 v 15:36 | MaRčIčInKa229
Přidávám exklusivní rozhovor s Taylor Swift, která o sobě prozradila mnoho věcí. Například, že ne vždy si o ni lidé mysleli, že je krásná. Dokonce kvůli svému vzhledu ztratila i přátele.

Jak jsi ztratila své přátele?
T: Byla jsem nejlepší kamarádka s takovou menší skupinou holek. Jako obvykle, stalo se to, že si o mě přestali myslet, že jsem pěkná a cool, takže se se mnou přestali bavit.

Co přesně se stalo?
T: Jednoho dne jsem se svých "kamarádů" zeptala, jestli se mnou chtějí jít do nákupního střediska. Řekli mi na to: "Ne, dnes už mám program," nebo: "Dneska chci zůstat doma." Takže jsem se rozhodla jít s mámou. Stalo se to, že když jsem vstoupila do nákupního střediska, hned v prvním obchodě jsem je tam všechny potkala. Byla jsem hrozně smutná. Máma mě potom vzala do mnohem lepšího nákupního střediska, hodně daleko.

Miluješ country hudbu, bylo country populární ve vaši škole?
T: Ne. Hodně lidí se se mnou kvůli tomu nebavilo - dělali si ze mě srandu.

Jak ses s tím vyrovnala?
T: Psala jsem o tom písně. Je to jediná cesta, kterou vím, že se z toho stoprocentně dostanu. Ztratila jsem své přátelé, ale hodně mě to posílilo

Uslyšela jsi ještě někdy o té holčičí partě?
T: 2 roky později, když jsem se odstěhovala, měla jsem koncert v mém rodném městě. Rozdávala jsem autogramy a uviděla jsem ty holky. Stály 3 hodiny v řadě, aby mě mohly pozdravit! Každá z nich na sobě měla třičko s potiskem mého obličeje!

Jak ses cítila?
Nevracely se k této události a dělaly, že se nic nestalo. Takže jsem na to zapomněla taky.


Rozhovor z Taylor Swift a s Miley Cyrus

24. října 2009 v 15:34 | MaRčIčInKa229

Rozhovor s Demi Lovato

24. října 2009 v 15:26 | MaRčIčInKa229
Bravo: Jaké bylo natáčení?
Demi: Bylo to naprosto neuvěřitelný!Hlavně proto, že jsem vlastně stejné jako Mitchie Torres, kterou ve filmu hraju.Zpočátku je to zamindrákovaná školačka,jako jsem dřív byla i já.Postupem času nachází sebe samu

a zjišťuje, co je v životě důležité a na čem záleží. Film říká, že musíš vybočovat z davu, a ne se ze všech sil snažit do něho patřit…
Bravo: Hraješ po boku Joea Jonase. Jaké to bylo s ním a jeho brášky?
Demi: To ani nejde popsat! Kluci mě brali jako svou ségru! Po natočení filmu jsme jezdili společně celé léto po Americe, odehráli jsme kolem 50 koncertů.Je s nimi děsná legrace a můžu se na ně ve všem spolehnout.
Bravo: Zamilovala ses do některého z nich?
Demi: myslím, že jsem asi jediná holka v Americe, které do kluků není zamilovaná! Jsou fakt cool, ale my jsme "jen" kámoši! Kluci nade mnou drží ochrannou ruku, protože já jsem děsná smolařka, přitahuju nehody a trapasy. Joe mě třeba hlídá, abych nespadla z pódia. Ukazuje mi taneční kroky a rozmotává nohy… mám totiž problém s koordinací pohybů.. J
Bravo: Pomáhali ti s tvým prvním cédéčkem, cos natočila?
Demi: Podíleli se na psaní skoro všech songů, hlavně Nick. Album je fakt pecka, hodně rockové.Mám tam s klukama taky jeden duet- "On the Line"!

Rozhovor s Demi Lovato -- Nenávist ke škole ..

24. října 2009 v 15:25 | MaRčIčInKa229
Krásná, talentovaná, přemýšlivá a hlavně neskutečně nadšená, taková je Demi Lovato! Tak pojď a přečti si, co všechno prozradila v rozhovoru.
 • 1.: Jak jsi se dostala k práci v showbyznysu?
  Demi Lovato: Když mi bylo pět, šla jsem na casting Barney & Friends, ale neuspěla jsem, protože jsem neuměla číst. Naučila jsem se číst a zkusila jsem to o rok později. Vyšlo to! V této show jsem strávila dva roky a poznala jsem tam i mojí nej kámošku Selenu Gomez.
 • 2.: Co se stalo po skončení Barney & Friends?
  Demi Lovato:Hostovala jsem ještě v několika dílech, ale hlavní úspěch přišel až když jsem začala spolupracovat s Disney. Tam jsem dostala roli v As the Bell Rings, a přestože to bylo jenom pět minut, pracovala jsem pro Disney Channel! Myslím, že to byla nejvíc cool věc v mém životě. Když jsem tu roli získala, plakala jsem. Vůbec jsem nevěřila, že je možný, abych něco takové mohla dělat.
 • 3.:Co si mysleli tvoji spolužáci o tvém vystupováni v televizi?
  Demi Lovato:Byla jsem donucena odejít ze státní školy. Lidi mě nenáviděli. Bylo to hrozný, na záchodech byly různý nápisy a ze všech se dalo vyčíst "Nenávidíme Demi Lovato!"
 • 4.:Jaké bylo natáčení Camp Rocku s Jonas Brothers
  Demi Lovato:Představ si, že jsi novej u Disneyho a tvoje první práce je, zamilovat se do největšího miláčka celé firmy. Každá holka, která se kámoší s Jonas Brothers, dostává nenávistný e-maily a je podezřelá, že někým z nich chodí.
 • 5.:Říká se, že jsi randila s Joem? Je to pravda?
  Demi Lovato:Joe a já jsme nikdy nebyli na rande! Jsme opravdu dobrý kámoši a já si myslím, že je opravdu vtipné, že se lidé snaží nás dva dát dohromady.
 • 6.:Co říkáš nato, že Miley Cyrus řekla, že jste ona, ty a Selena Gomez kamarádky?
  Demi Lovato:Mno... Já opravdu nevím, proč to Miley řekla. Nikdy jsme o sobě vzájemně nemluvily. Neříkám o nic negativního, ale ani pozitivního... No dobře, řekla jsem si, to je cool Hannah Montana ví, kdo jsem! Potkala jsem ji jednou na Disney koncertu a ona mi dala pár rad, jak být slavná. Taky mi řekla, že doufá, že budu úspěšná.
 • 7.:Kdo nebo co tě inspirovalo k natočení alba Don't forget?
  Demi Lovato:Kelly Clarkson, to byla dokonalá inspirace. Rozhodla jsem se to zkusit jako ona a najednou jsem si řekla, jo, to skvěle sedí. Zjistila jsem, že jsem popová zpěvačka a nemá smysl, abych zkoušela být drsná rockerka nebo hardcoristka. Teď jsem prostě u Disney Cannel!
 • 8.:Kdo je tvůj vzor?
  Demi Lovato:Hilary Duff. Myslím, tedy jsem si jistá, že taky dělá spoustu chyb, ale my je nikdy nevidíme. Je prostě skvělý, když se někdo vyvíjí a pokračuje v tom, co začal, jako malá holka.
 • 9.:V roce 2013 ti bude 21, jaké máš plány do budoucna?
  Demi Lovato:Můžu mluvit o tom co bude za dvacet let?! (smích) Ne, opravdu nevím, co budu dělat v roce 2013, ale doufám, že bude stále vystupovat v televizních show. Ráda bych také točila více filmů.

Selena Gomez Magic

24. října 2009 v 12:51 | MaRčIčInKa229

Selena Gomez and the Scene - Falling Down

24. října 2009 v 12:48 | MaRčIčInKa229

Demi Lovato - Here We Go Again

24. října 2009 v 12:45 | MaRčIčInKa229

Demi Lovato Don't Forget

24. října 2009 v 12:43 | MaRčIčInKa229

Demi Lovato La La Land

24. října 2009 v 12:42 | MaRčIčInKa229
Nejkýsek Song

Aly And Aj Like Whoa

24. října 2009 v 12:39 | MaRčIčInKa229
Super Song